×

Tajemnicza pasja Andrzeja Dudy. Co prezydent lubi robić w wolnym czasie?

Tajemnicza pasja Andrzeja Dudy to dla wielu osób zaskoczenie. Okazuje się, że prezydent RP uwielbia w wolnym czasie wykonywać rozmaite prace fizyczne. Co dokładnie robi głowa państwa?

Złota rączka

Prezydent Andrzej Duda pomimo napiętego harmonogramu pracy jest w stanie znaleźć trochę wolnego czasu na własne pasje. Okazuje się, że 48-letni polityk ma hobby, o którym do tej pory wiedzieli tylko nieliczni. Andrzej Duda uwielbia zajmować się majsterkowaniem!

I chociaż prezydent mógłby zlecić wykonanie tego typu prac komuś innemu, to jednak woli robić je osobiście. Z relacji przekazanej przez anonimowe źródło portalowi Super Express wynika, że Andrzej i Agata Dudowie są obecnie pochłonięci remontami w ich nowej, krakowskiej rezydencji. Dla głowy państwa nie jest to żaden problem, ponieważ w młodości był harcerzem. Ponadto, prezydent Duda to bardzo zaradny człowiek, dla którego żadna usterka nie jest przeszkodą.

Prezydent w wolnych chwilach lubi majsterkować, coś samemu zrobić w domu, naprawić jakieś małe rzeczy, pralkę podłączyć na przykład. Był w końcu harcerzem i potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji.

Tajemnicza pasja Andrzeja Dudy

Informator Super Expressu przekonywał, że Andrzej Duda bardzo lubi także wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe. Najchętniej pracowałby razem z robotnikami.

Są jeszcze sprawy wykończeniowe w jego domu i choć większość spraw zrobili robotnicy, to prezydent także włącza się w pracę, kiedy tylko może, lubi majsterkować.

W ubiegły weekend Andrzej Duda miał okazję poświęcić się swojej pasji. Prezydent przyjechał wraz ze swoją żoną do Krakowa, aby uczestniczyć w remoncie ich nowego mieszkania. Apartament składa się z dwóch łazienek, trzech sypialni oraz okazałego salonu. Aby kupić ekskluzywne mieszkanie, para prezydencka wzięła kredyt w wysokości kilkuset tysięcy złotych.

W nowym lokalu państwo Dudowie zamieszkają najprawdopodobniej po zakończeniu drugiej kadencji prezydenckiej Andrzeja Dudy. Obecny prezydent będzie miał okazję odpocząć od natłoku obowiązków i zażyć spokoju. Ten rok był dla Andrzeja Dudy wyjątkowo nerwowy. Oprócz kampanii prezydenckiej, miało miejsce wiele stresujących sytuacji takich jak m.in. telefoniczny żart rosyjskich pranksterów.

Źródła: www.se.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram, Imgur

Może Cię zainteresować