×

Wołodymyr Zełenski miał wypadek. W samochód z prezydentem Ukrainy wjechało auto

Wołodymyr Zełenski miał wypadek. O bardzo niepokojącej sytuacji, która miała miejsce w Kijowie, poinformował rzecznik prezydenta Ukrainy. Z relacji dowiadujemy się, że w kolumnę głowy państwa wjechało inne prywatne auto. W wyniku zdarzenia kierowca Zełenskiego trafił do szpitala. Co z prezydentem Ukrainy?

Zełenski miał wypadek

Ze wschodu napłynęły do nas niepokojące wieści. Rzecznik prezydenta Ukrainy Serhij Nikiforow poinformował dziś rano w mediach społecznościowych, że samochód, którym podróżował Wołodymyr Zełenski, zderzył się z innym autem prywatnym.

Samochód wiozący prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego brał udział w wypadku drogowym w Kijowie.

Prawdopodobnie ze względu na bezpieczeństwo głowy państwa, nie przekazano, kiedy i gdzie dokładnie doszło do wypadku. Wiemy natomiast, że Zełenskiego zbadał lekarz jadącey w kolumnie prezydenta. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Prezydent został zbadany przez lekarza. Nie znaleziono żadnych poważnych obrażeń

– napisał Nikiforow.

Zełenski miał wypadek
Instagram

W gorszym stanie jest kierowca prezydenta Ukrainy, który został przetransportowany do szpitala.

Insider UA opublikował na swoim Telegramie nagranie z miejsca zdarzenia.

Zełenski z wizytą na wschodzie Ukrainy

W środę Wołodymyr Zełenski udał się z wizytą na wschód Ukrainy. W miejscowości Izum uczestniczył w symbolicznej uroczystości podniesienia ukraińskiej flagi na maszcie. Ponadto odwiedził miasto Bałaklija.

Jeszcze tego samego dnia szef państwa zamieścił w mediach społecznościowych kolejne nagranie. Jasno wynika z niego, że przywódca z entuzjazmem patrzy w przyszłość swojego kraju.

Źródła: www.polsatnews.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij