×

Tadeusz Ross miał pięć żon. Ostatnia, jaką poślubił była młodsza od niego o 30 lat!

Tadeusz Ross miał pięć żon i 7 dzieci. Satyryk jednak nie często dzielił się opowieściami na temat swojego prywatnego życia. Nie rozpowiadał w mediach o swoich ślubach i rozwodach. To dlatego wiele osób jest teraz zaskoczonych tymi doniesieniami.

Tadeusz Ross nie żyje

14 grudnia mediami wstrząsnęła wiadomość o śmierci Tadeusza Rossa. Satyryk, aktor, piosenkarz i polityk odszedł do wieczności w wieku 83 lat. We wzruszających słowach pożegnał go na Twitterze Rafał Trzaskowski.

Bardzo smutna wiadomość. Odszedł Tadeusz Ross. Aktor, satyryk, były poseł i europoseł, a ostatnio radny Warszawy. Dziękuję za pracę i zaangażowanie na rzecz warszawianek i warszawiaków. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół

– napisał prezydent Warszawy.

Tadeusz Ross miał pięć żon

Tadeusz Ross był aktorem i satyrykiem, później również politykiem. Jednak w pamięci Polaków na zawsze pozostanie kultowym Zulu Gulą, który w żółtym berecie dowcipkował z realiów lat 90-tych.

Nie często dzielił się opowieściami na temat swojego prywatnego życia, dlatego mało kto wie, że Ross brał ślub aż pięć razy i jest ojcem siedmiorga dzieci!

Jego ostatnią żoną była młodsza o 30 lat Sonia Ross, dziennikarka i terapeutka. Para spędziła ze sobą ponad 30 lat i doczekała się trzech córek (Matyldy, Nataszy i Klementyny). Z wcześniejszych związków aktor miał również Monikę oraz trzech synów: Adama, Mateusza i Łukasza.

Sonia jest niezwykle zdolną dziennikarką, lubię czytać to, co ona pisze. (…) A w ogóle jest niezwykłą żoną. Sprawdziła się w najcięższych chwilach. Ciepła, mądra, wrażliwa dziewczyna. Wszystkim panom życzę takiej żony. Oczywiście nie mojej

– mówił o żonie Ross w rozmowie z Teresą Gałczyńską w 2017 r.

Źródła: gwiazdy.wp.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij