×

Szokujący wpis Kamila Durczoka. Prosił Boga, by nie pozwolił mu się „tak” zestarzeć!

Szokujący wpis Kamila Durczoka o Januszu Korwin-Mike i Jarosławie Kaczyńskim. Patrząc na to, co stało się dziś nad ranem, trudno nie mówić o przewrotności i złośliwości losu. Internauci już zdążyli to zauważyć i skomentować. Niektórzy w bardzo złośliwy sposób. Dziennikarz wielokrotnie prosił Boga, by nie pozwolił mu się zestarzeć tak, jak ci politycy. A Ten go wysłuchał!

Szokujący wpis Kamila Durczoka

Jeszcze kilka dni temu Kamil Durczok dodał na swoim profilu na Twitterze wpis, który odnosił się do słów Janusza Korwin-Mikke o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Jego słowa w świetle obecnych wydarzeń są naprawdę szokujące. Niektórzy już wspominają o przewrotności losu. O co dokładnie chodzi?

Dziennikarz skierował je do Boga, którego poprosił o to, aby nie zestarzeć się w taki sposób.

Już teraz pojawiają się pod tym postem niewybredne komentarze o tym, aby uważać o co prosi się Pana Boga, ponieważ może się to spełnić. Czy faktycznie jest to odpowiedni moment na takie uwagi?

Nieprawdopodobne? Tak się stało. I Korwin miał rację…
Bóg jednak istnieje i wysłuchuje próśb nawet największych spośród grzeszników

Lepiej tak z Panem Bogiem nie pogrywać, bo jak widać można zostać wysłuchanym

Ciekawe jakie to uczucie pluć jadem do kogoś, kto tydzień później umiera. Nie wiem, zastanawiasz się, czy przeczytał twoje „słodkie słówka”?

Jak chciał tak dostał. BOG SPRAWIEDLIWY JEST. Karma dopadła szybko..

No i życzenia się spełniły. Bóg nie pozwolił się zestarzeć. Szkoda.

Jest takie powiedzenie: uważaj o co prosisz bo możesz to dostać.

No i Bóg nie pozwolił się tak zestarzeć. Uważajcie czego sobie życzycie.

Jak się okazuje, nie były to pierwsze takie słowa Kamila Durczoka. Kilka miesięcy temu napisał tweeta w podobnym tonie. Tyle tylko, że odniósł się do Jarosława Kaczyńskiego.

Przyczyna śmierci Kamila Durczoka

Przypomnijmy tylko, że Kamil Durczok zmarł dziś o godzinie 4:23 w szpitalu w Katowicach. Rzecznik placówki, Joanna Chłądzyńskia, poinformowała, że przyczyną jego śmieci było zaostrzenie choroby przewlekłej i zatrzymanie krążenia.

[…] został przyjęty wczoraj (16 listopada) o godzinie 13.45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im.prof. K.Gibińskiego SUM w Katowicach

Spoczywaj w pokoju

Źródła: twitter.com, twitter.com, www.popularne.pl
Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować