×

Szczęsny kupił synowi pierwszy samochód! Liam ma dopiero rok, a jeździ mercedesem

Wojciech Szczęsny właśnie kupił Liamowi jego pierwszy samochód. Maluch w czerwcu miał swoje pierwsze urodziny, ale już jeździ mercedesem. Piłkarz właśnie pochwalił się filmikiem z pierwszej przejażdżki z synem i zastanawia się, komu prezent sprawił więcej radości.

Marina i Szczęsny są ze sobą od 6 lat

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko to jedna z najbardziej znanych i najwyraźniej bardzo udanych par polskiego show-biznesu. Gdy piosenkarka i piłkarz zaczęli spotykać się w 2013 roku, wiele osób miało wątpliwości, czy związek przetrwa. Szczególnie, że Marina miała za sobą już kilka rozstań z gwiazdami.

marina łuczenko i wojciech szczęsny
Instagram

Jednak mimo wątpliwości niektórych życzliwych, para wzięła ślub w 2016 roku, a w czerwcu ubiegłego roku na świat przyszedł ich syn Liam. Podobnie jak Lewandowscy, Szczęśni starają się nie pokazywać twarzy swojego dziecka, by jak najdłużej zapewnić mu zwykłe dzieciństwo. Co prawda nie zawsze wychodzi, bo na urodzinach Liama Marina przypadkowo pokazała wizerunek syna, a przy okazji pilnie strzeżoną twarz Klary Lewandowskiej.

Marina Łuczenko z Liamem
Instagram

Szczęsny kupił Liamowi pierwszy samochód

Jeśli chodzi o samego Wojtka Szczęsnego, to piłkarz raczej rzadko dzieli się swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Jednak ku uciesze swoich fanów, ostatnio zrobił wyjątek i podzielił się z nimi uroczym nagraniem. Syn Mariny i Szczęsnego dostał zdalnie sterowanego mercedesa. Nie ukrywał, że przejażdżka z Liamem sprawiła mu wielką radość:

Nie jestem pewien, który z nas bawił się lepiej ?

Wojciech Szczęsny kupił samochód Liamowi czy sobie?

Oczywiście fani nie zwiedli w komentarzach. Zachwycali się Liamem i natychmiast pośpieszyli z odpowiedzią na wątpliwości piłkarza. Większość była pewna, kto miał więcej radochy z autka:

Zakładam, że ty

Ah te męskie spacery. Zdecydowanie tatuś?

Ja myślę, że tatuś miał więcej zabawy

Też mam teraz zabawki, które chciałam mieć, kiedy byłam dzieckiem. Znaczy się… Mój syn ma ??

Nie ma jak przejażdżka papamobilem ?

Liam jest teraz najfajniejszym na dzielni

wojciech szczęsny z mariną i liamem
Instagram

My mamy też sugestię dla Wojciecha Szczęsnego

Przy okazji nowego nabytku w rodzinie Szczęsnych, przypomniało nam się pewne wideo. Jeden z internautów sprawił swojemu kilkuletniemu synowi podobny prezent. Miał jednak bardzo ciekawy sposób na wykorzystanie zamiłowania dziecka do jeżdżenia samochodzikiem. Przyczepił do niego wózek i zabrał się z synem na wycieczkę po okolicy.

Oczywiście Liam jest jeszcze za mały na samodzielne jeżdżenie nowym mercedesem, ale może warto zapisać sobie ten pomysł i wykorzystać go kiedy podrośnie ?.

Może Cię zainteresować

zamknij