×

Zabawki z PRL-u warte majątek. Lepiej przeszukaj swoją piwnicę!

Zabawki z PRL-u warte majątek. To nie żart. Czasy PRL-u już dawno minęły, ale jak się okazuje, wciąż można na nich sporo zarobić. Warto więc przejrzeć szafy, strychy i piwnice w poszukiwaniu unikalnych, bardzo często nieużywanych już przez nas zabawek, które paradoksalnie są pożądane przez kolekcjonerów. Za ile można je sprzedać? Będziesz zdziwiony!

Czym dzieci bawiły się w PRL-u

Jako dziecko prawie każdy z nas coś zbierał, a już na pewno każdy bawił się zabawkami. Niewykluczone, że były to właśnie zabawki z PRL-u, na których dziś można naprawdę fajnie zarobić. Co więcej, pozbywając się starych kolekcji, przy okazji zrobisz porządki na strychu czy w piwnicy, w zależności od tego, gdzie do tej pory zalegały.

Jakie zabawki z czasów PRL-u cieszą się szczególną popularnością i za ile możemy je sprzedać, aby nie zaniżyć ani nie zawyżyć ceny? Oto kilka aukcji, które możesz znaleźć w sieci:

Zabawki z PRL-u warte majątek

#1 Figurki Star Wars

Figurki Star Wars z czasów PRL-u są w cenie i to jakiej! Na Allegro wspomniane figurki są wystawiane za 800 zł, a nawet… 2000 zł. Wszystko zależy od ich stanu i rodzaju.

Zabawki z PRL-u warte majątek
Allegro

#2 Metalowy samochód z lat 70.

Kolejna zabawka, której warto poszukać, to metalowy samochód z lat 70. Może być warty nawet 500 zł.

Zabawki...

#3 Figurki z Muppet Show

Są tutaj miłośnicy Muppetów? Za komplet 13 figurek z czasów PRL-u jeden z Allegrowiczów życzy sobie blisko 1000 zł.

Allegro

#4 Obrazki z gum do żucia

Kolejna pozycja może być dla wielu „niemałym” zaskoczeniem. Obrazki z gum do życia, a właściwie ich kolekcje, są warte nawet 4 tys. złotych! Zasada jest prosta – im więcej obrazków, tym lepiej.

Allegro

#5 Stara Zabawka KOT Harmonijka zaprojektowana przez Czeszkę Libuse Niklova

Ta zabawka z lat 60. obecnie warta jest nawet 1000 zł.

Zabawki z PRL-u warte majątek
Allegro

#6 Gra ruska elektronika

Za grę rodem z ZSRR trzeba zapłacić dziś nawet 1500 zł. Tak wysoka cena wynika z faktu, że działających gier elektronika jest dziś coraz mniej.

Allegro
Źródła: www.msn.com
Fotografie: Facebook.com (miniatura wpisu), allegro.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij