×

Szczena błaga o pomoc swoich fanów. Sytuacja jest bardzo poważna

Szczena błaga o pomoc. Ryszard Dąbrowski znany z kontrowersyjnego programu „Chłopaki do wzięcia” ostatnio sporo namieszał w swoim życiu. Mężczyzna pragnie wyjść na prostą, ale nieustannie wpada w nowe kłopoty. Tym razem zaapelował do swoich fanów.

Pobił żonę i dziecko?

Zaledwie tydzień temu media obiegła szokująca wiadomość o tym, że bohater programu „Chłopaki do wzięcia” został aresztowany przez policję. Funkcjonariusze wyjawili wówczas, że powodem ich interwencji była burzliwa awantura w domu Ryszarda Dąbrowskiego.

Co więcej, w momencie zatrzymania Szczena był pijany. Pojawiały się również pogłoski świadczące o tym, że mężczyzna pobił swoją partnerkę, Joasię. W wyniku kłótni miało ucierpieć również dziecko pary, które trafiło do szpitala na badania. Te informacje wydawały się bardzo prawdopodobne, ponieważ nie od dziś wiadomo, że Rysiek Dąbrowski od lat zmaga się z problemem alkoholowym oraz napadami agresji. Mężczyzna ma już na swoim koncie liczne zatargi z prawem. Do tej pory nie słyszeliśmy jednak, aby dopuszczał się przemocy wobec kobiet i dzieci.

Po tak wielkiej kompromitacji wydawało się, że Szczena przynajmniej na jakiś czas wycofa się z medialnego życia i spróbuje odbudować swój nadszarpnięty wizerunek. Mężczyzna nie zamierza jednak rozstawać się ze światem show biznesu i wciąż jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikował na Facebooku dramatyczny apel. Wprost poprosił swoich fanów o pomoc.

Szczena błaga o pomoc

Na facebookowym profilu Szczeny ukazał się rozpaczliwy post, w którym mężczyzna gorąco apeluje do swoich fanów o pomoc. W jego poście możemy przeczytać, że zależy mu na wsparciu zdrowia i życia pewnej kobiety. Chodzi o oddawanie krwi na rzecz Anny Czarneckiej w Szpitalu MSWiA w Warszawie.

Ryszard Dąbrowski udostępnił wpis męża kobiety, który szuka pomocy dla swojej ukochanej. Sytuacja jest bardzo poważna, ponieważ Anna Czarnecka jest w siódmym miesiącu ciąży. Kobieta walczy o życie. Jest podłączona do sztucznego płuca i systemu ECMO. Obecnie znajduje się w śpiączce, a jej stan jest krytyczny. Niezbędna jest duża ilość krwi.

Szczena udostępnił post, dodając do niego krótki komentarz:

Proszę o udostępnianie i wielką pomoc.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że nagłe zainteresowanie Ryszarda Dąbrowskiego dobroczynnymi akcjami to przypadek. Bardzo prawdopodobne, że w ten sposób mężczyzna pragnie odbudować swój mocno nadszarpnięty wizerunek.

Dobroczynny Szczena

Co ciekawe, to niejedyna akcja charytatywna, w którą zaangażował się Ryszard Dąbrowski. Szczena nagrał przed kilkoma dniami krótki filmik, w którym zachęca do wsparcia zbiórki walczącej z SMA Zosi.

Niestety w komentarzach pojawiły się przykre słowa pod adresem mężczyzny. Ludzie zauważają, że organizatorzy zbiórek nie powinni włączać w swoje akcje tego typu osób.

nie wstydzicie się zadawać z kimś takim? ten facet jest oskarżony o pobicie żony i dziecka!!!

2 zbiórka na zanik rozumu szczeny

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij