×

Syn Małgorzaty Rozenek zdradził, jak wygląda życie w ich domu. Padły mocne słowa

Jak wygląda życie dziecka, gdy mama zwiąże się z nowym partnerem i założy z nim rodzinę? Okazuje się, że rodzinne relacje można poukładać na nowo i to z sukcesem. Syn Małgorzaty Rozenek zdradził, jak wygląda życie w domu Majdanów.

Syn Małgorzaty Rozenek o relacjach w domu

Małgorzata Rozenek została gwiazdą najnowszego wydania magazynu „Viva”. Na okładkę trafiło zdjęcie, na którym jest razem z dziećmi i mężem. Co ciekawe, autorem zdjęć, które ukazały się w „Vivie”, okazał się… 15-letni Staś – syn celebrytki i Jacka Rozenka. Nastolatek wykonał rodzinne zdjęcia z okazji Dnia Matki.

Syn Małgorzaty Rozenek
Instagram

Stanisław ma duszę artysty. Oprócz fotografii pasjonuje się także modą i to z nią wiąże swoją przyszłość. Mimo młodego wieku chłopiec ma już sprecyzowane plany, dotyczące swojej ścieżki kariery. Nastolatek chce zostać projektantem mody i już tworzy swoje pierwsze projekty.

Syn Małgorzaty Rozenek
Instagram

Swoją dojrzałość i wrażliwość pokazał również w wywiadzie, którego razem ze znaną mamą udzielił Beacie Nowickiej. Chłopiec opowiedział, w jaki sposób kształtują się relacje w domu Majdanów. Wygląda na to, że Stanisław i Tadeusz w pełni zaakceptowali niełatwą dla siebie sytuację. Z pewnością pomogli im w tym rodzice.

W rozmowie z Beatą Nowicką Staś wypowiada się na temat swojej rodziny w poruszających słowach. Na pytanie o to, czym jest dla niego szczęście, chłopiec odpowiedział z zaskakującą dojrzałością.

Moją rodziną właśnie. Zawsze czułem się w tej rodzinie bezpieczny i akceptowany

– mówi 15-latek.

Kiedy pojawił się mój najmłodszy brat, zacząłem mniej myśleć o sobie, a więcej o innych, szczególnie o Henryku. Gdy biorę go na ręce, czuję odpowiedzialność, ale ona nie wynika z obowiązku czy presji, tylko z miłości. Mam też dużo starszego brata Adriana ze strony mojego ojca, z którym miałem fajną relację. Mam wyjątkową relację z Tadziem i marzę, żeby być równie ważny dla Henia. Żeby był ze mnie dumny. A jednocześnie chciałbym choć trochę uczestniczyć w tym, jakim on stanie się kiedyś człowiekiem. Właśnie uczy się chodzić, coraz lepiej łapie balans, więc myślę, że niedługo ruszy w drogę. Mama powtarza, że to najlepsze dziecko świata. Ja się z mamą zgadzam. Henio nie ma wad. Jest pogodny, roześmiany, kochany. Idealny

– dodaje.

Instagram

Wzruszające słowa o mamie

Z okazji Dnia Matki Małgorzata Rozenek otrzymała od Stasia najpiękniejszy z możliwych prezentów. W wywiadzie chłopiec nie szczędził swojej mamie komplementów. Padły słowa, które chyba każda mama chciałaby usłyszeć.

Mama jest dla mnie nie tylko mamą, ale też moją najlepszą przyjaciółką. Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem. Stara się, żebym spełniał swoje marzenia. We wszystkim mnie wspiera. Jest niesamowita. Bardzo ją kocham

– wyznał Stanisław.

Syn Małgorzaty Rozenek
Instagram

Tak dojrzałe wyznanie z ust nastolatka z pewnością przepełniły Małgorzatę Rozenek olbrzymią dumą. Rodzina będzie świętować Dzień Matki wspólnie, podczas wakacji w gorącym Meksyku. Przy okazji Majdanowie będą obchodzić pierwsze urodziny Henia.

Instagram

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij