×

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie synka. „Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś”

To najszczęśliwszy dzień mojego życia – napisał na Instagramie Radosław Majdan, gdy w środę 10 czerwca, na świecie pojawił się jego synek. Dla Majdana to pierwsze dziecko, dla jego żony – trzecie. Teraz Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie synka. Widać, że rodziców Henia rozpiera duma.

Napełnił mnie i Radosława wielką wdzięcznością i miłością – napisała celebrytka.

Cud narodzin

Popularna para bardzo długo starała się o potomka. Rozenek nie ukrywała, że ma problemy z  zajściem w ciążę, a jej synowie – Stanisław i Tadeusz, przyszli na świat dzięki metodzie in vitro.

Nic dziwnego, że gdy Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła, świeżo upieczeni rodzice pękali z dumy.

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny – 3900 kg/58 cm. Snuję już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO

– napisał na swoim profilu na Instagramie Radosław Majdan.

Henio jest pierwszym dzieckiem pary i pierwszym dzieckiem Majdana. Hasztag #dzidziuśmajdana, który były bramkarz dodał do swojego postu sugeruje, że Henio będzie oczkiem w głowie taty.

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie synka

Celebrytka nieco dłużej kazała czekać swoim fankom na tę radosną informację. W końcu podzieliła się jednak swoim szczęściem. Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś. mały Cud – napisała. Celebrytka dodała również urocze zdjęcia z małym Heniem.

Wpis Perfekcyjnej Pani Domu sugeruje, że podczas porodu doszło do komplikacji. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a największe marzenie pary wreszcie się spełniło.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować