×

Syn Krawczyka pojechał na grób w Dzień Ojca. Zabrał swoją partnerkę!

Syn Krzysztofa Krawczyka na grobie ojca: Krzysztof Igor Krawczyk przyjechał na cmentarz z okazji Dnia Ojca. Zdjęcia z Grotnik zamieścił w mediach społecznościowych.

Syn Krzysztofa Krawczyka na grobie ojca

Śmierć Krzysztofa Krawczyka poruszyła wszystkich Polaków. Mimo pandemii legendarnego artystę pożegnały tłumy. W ostatniej podróży towarzyszyli mu fani i najbliżsi: żona Ewa, syn Krzysztof i przyjaciele zmarłego piosenkarza. Ale tuż po pogrzebie media zaczęły się rozpisywać na temat rzekomego konfliktu między wdową a synem Krawczyka. Junior skarżył się, że podczas pogrzebu utrudniano mu dostęp do trumny ojca. Winą obarczał macochę, która wszystkiego się wypierała. Zarzekała się, że chce pomóc Krzysztofowi w miarę swoich możliwości. Jednocześnie prosiła go, żeby nie korzystał z pomocy adwokata w kwestii spadku i podziału majątku.

„Kochanemu Tacie”

Po ponad dwóch miesiącach od uroczystości pogrzebowych Krzysztof Igor Krawczyk odwiedził grób taty. Do Grotnik przyjechał z okazji Dnia Ojca. Towarzyszyła mu jego partnerka Katarzyna. Mężczyzna zapalił znicz z napisem „Kochanemu Tacie”. Nie była to jednak do końca prywatna wizyta.

Krzysztof nie omieszkał zamieścić relacji z cmentarzu w Grotnikach w mediach społecznościowych. Dodał również grafikę ze zniczem w kształcie serca i napisem „Tato zawsze będziesz w moim sercu”.

W opisie do zdjęć nawiązał do poruszającej, choć mało znanej „Kołysanki dla Krzysia” autorstwa zmarłego artysty.

Tyś jest mój świat. Ojcze wspaniały. Gdzie rajskie niebo i wszechświat cały

– napisał Krzysztof, parafrazując słowa „Kołysanki”.

Krawczyk jUnior nie przyszedł na cmentarz sam

Według ustaleń redakcji „Tele Magazynu”, kobieta, która towarzyszyła mu w wyprawie to obecna partnerka juniora. Jest ona związana ze Stowarzyszeniem Studio Integracji i działająca w łódzkim Domu Kultury. Krawczyk Junior nie potwierdził oficjalnie związku.

Na jego profilu Facebookowym można zobaczyć dużo ich wspólnych zdjęć.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij