×

Najbardziej płodny ojciec świata? Ma 160 dzieci, a w Dzień Ojca będzie sam

Ten mężczyzna to najbardziej płodny ojciec świata. Jak się okazuje ma aż 160 dzieci. Jednak mimo tak licznego potomstwa, Dzień Ojca nie będzie dla niego wyjątkowy. Spędzi go samotnie, lub w najlepszym wypadku zobaczy jedną pociechę.

Kim jest najbardziej płodny ojciec świat i jak spędzi Dzień Ojca?

Joe z Vermont w sieci nazywany jest „najbardziej płodnym ojcem świata”. Dlaczego? Otóż 51-latek jest dawcą nasienia. Właśnie w taki sposób doczekał się aż 160 dzieci! Według „The Mirror” odbył stosunek płciowy z prawie 200 kobietami, które pragnęły, ale nie mogły mieć dzieci. Według tabloidu taki seks nie wyglądał standardowo – były to zbliżenia bez większych pieszczot i bez pocałunków. Do zapłodnienia dochodziło też w „sztuczny” sposób. Co więcej, swoje nasienie wysyłał nawet do pań na drugim końcu świata.

Jak się okazuje, najbardziej płodny ojciec świata bardzo spokojnie spędzi Dzień Ojca. Jak sam podkreśla, w najlepszym wypadku zdoła zobaczyć się z jednym ze swoich dzieci. Jednak porozmawia na pewno z kilkunastoma.

Zamierzam zobaczyć jedno z moich dzieci w Dzień Ojca

-wyznał

W ten Dzień Ojca prawdopodobnie porozmawiam z kilkunastoma moimi dziećmi. I tak nie miałbym czasu na rozmowę ze 160., więc dobrze się składa

– dodaje

Jaki Joe dostanie prezent na Dzień Ojca?

Mężczyzna nie spodziewa się żadnych większych prezentów na Dzień Ojca. Jego zdaniem święto ojców, to nie to samo, co Dzień Matki.

Dzień Ojca bardzo różni się od Dnia Matki, ponieważ Dzień Matki polega na zdobyciu kwiatów i innych rzeczy, ale Dzień Ojca, jeśli masz szczęście, możesz dostać skarpetki

– wyznaje mężczyzna

Warto na koniec dodać, że podczas podróży po świecie Joe spotkał się z 60 swoimi pociechami. Był m. in. Włoszech, Singapurze, Filipinach, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, czy w Argentynie.

51-latek pochodzi z Vermont w USA. Jednak aktualnie mieszka Wielkiej Brytanii. Sam siebie nazywa „aniołem”, który pomaga kobietom w spełnianiu ich marzeń o macierzyństwie. Panie kontaktują się z nim przez media społecznościowe. To właśnie tam wspólnie ustalają szczegóły odnośnie daty i sposobu, w jaki dojdzie do zapłodnienia.

Dla niektórych osób naturalne zapłodnienie jest najskuteczniejsze, ale niektórzy są w związku i nie chcą zdradzać partnerów, więc wolą przeprowadzić sztuczne zapłodnienie

Źródła: www.edziecko.pl, www.o2.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij