×

Dawid Kwiatkowski wyznał miłość towarzyszowi życia. „Kocham Cię mordo”

Dawid Kwiatkowski wyznał miłość towarzyszowi życia i pokazał go publicznie. Trener z programu „The Voice Kids” w poruszających słowach docenił go za to, co dla niego robi. Kim jest tajemniczy kompan życiowy piosenkarza?

Kariera Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najpopularniejszych i najzdolniejszych wokalistów młodego pokolenia. 26-latek wykonujący utwory z gatunku pop rozpoczął karierę muzyczną w 2012 roku. Od tego czasu wydał łącznie siedem solowych albumów studyjnych i zawojował polską scenę.

Kwiatkowski jest także autorem tekstów oraz laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Jest również laureatem czterech nagród Nickelodeon Kids’ Choice Award, Bursztynowego Słowika i Telekamery.

Ponadto, gwiazdor był uczestnikiem, jurorem lub gościem w kilku programach rozrywkowych. W ostatnich latach mogliśmy go oglądać m.in. w roli trenera w programie rozrywkowym TVP2 „The Voice Kids”.

Co więcej, zdolny artysta jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie obserwuje go ponad 1,3 miliona internautów! To tam publikuje przede wszystkim informacje dotyczące koncertów i wydarzeń, w których bierze udział. Tym razem pozwolił sobie jednak na odrobinę prywaty i na wyznanie szczerej miłości.

Dawid Kwiatkowski wyznał miłość towarzyszowi życia

Kwiatkowski opublikował na swoim Instagramie poruszający wpis. Podzielił się w nim osobistym wyznaniem, które skierował do towarzysza swojego życia. Do wpisu dołączył kilka zdjęć będące najlepszym dowodem na to, jak wiele łączy tą dwójkę. Mowa o Dawidzie Kwiatkowskim i jego ukochanym piesku o imieniu Weedy rasy boston terrier.

Dziś Twój dzień i przecież wiem, że tego nie przeczytasz, pomimo tego, że leżysz obok mnie w busie, ale tak mi tworzysz żyćko, że sobie nie wyobrażasz. Kocham Cię mordo

– napisał Kwiatkowski.

Poruszającym wpisem artysta postanowił uczcić Dzień Psa, który obchodzony jest 1 lipca. Weedy ma obecnie 8 lat. Gwiazdor wielokrotnie nazywał go w wywiadach „jego wielką miłością”.

Piosenkarz zabiera ukochanego psa nawet w trasy koncertowe. Aby było to możliwe, zespół musiał wcześniej odpowiednio przygotować do tego busa.

Przystosowaliśmy dla jego potrzeb nasz koncertowy bus, montując – zamiast siedzeń – wielką kanapę, na której może się wygodnie zatopić w pościeli, pod kołderką, co bardzo lubi

– mówił Dawid w wywiadzie udzielonym w 2020 roku magazynowi „Mój pies i kot”.

W dodatku w busie, którym przemieszcza się Dawid Kwiatkowski, znajdować się mają miski, zabawki i kocyki dla ukochanego zwierzaka. Ten niewątpliwie stał się nieodłączną częścią zespołu, u boku którego przejechał już tysiące kilometrów.

I zawsze pamiętać, że pies to nie zabawka, ktoś, kto tylko biega koło nogi. To nasz przyjaciel i powinien być traktowany tak, jak ludzki przyjaciel. Trzeba mu oddać całe swoje serce

– dodaje Kwiatkowski.

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować