×

Sylwia Bomba pokazała sylwetkę w bikini! Gwiazda „Gogglebox” apeluje do fanek

Gwiazda programu „Googlebox” obecnie może się poszczycić bardzo zgrabnym i smukłym ciałem. Jednak nie zawsze tak było – spektakularna metamorfoza celebrytki zajęła jej lata. Teraz Sylwia Bomba pokazała sylwetkę w skąpym bikini i zaapelowała do swoich fanów.

30 kilogramów mniej

Udział w programie „Googlebox. Przed Telewizorem” przyniósł Sylwii Bombie dużą popularność. Ale niewielu fanów zdawało sobie sprawę, że jeszcze niedawno celebrytka wyglądała zupełnie inaczej. Dopiero, gdy Sylwia zdecydowała się dołączyć do wyzwania „10 years challenge”, jej fanki nie mogły wyjść z podziwu. Metamorfoza Sylwii Bomby jest naprawdę imponująca.

Dwie fotografie dzieliło około 15 lat i około… 30 kilogramów. Tak spektakularna zmiana musiała wymagać wielu wyrzeczeń.

Sylwia Bomba pokazała sylwetkę w bikini

Media społecznościowe sprawiają, że wiele kobiet popada w ogromne kompleksy, podążając za nieistniejącym tak naprawdę ideałem piękna. Takiej presji szczególnie łatwo ulegają nastolatki i młode kobiety, którym Instagram narzuca pewne kanony tego, jak powinny wyglądać. Codziennie widzimy wyretuszowane zdjęcia z upiększającymi filtrami i frustrujemy się tym, jak daleko nam do ideału.

Niewiele popularnych osób ma odwagę pokazać, że… daleko pada rzeczywistość od tego, co obserwujemy na Instagramie. Powód? Najczęściej paradoksalnie to właśnie kobiety chętnie krytykują mankamenty urody innych kobiet – mały biust, nadwagę, zmarszczki, itd. itp.

Bombie na pewno odwagi odmówić nie można. Sylwia z „Gogglebox” pokazała brzuch po porodzie i udowodniła, że prawdziwe oblicze połogu wygląda inaczej, niż u większości „instagramowych” mam.

Tym razem Sylwia zdecydowała się dodać zestawienie dwóch odważnych zdjęć w skąpym bikini. Na jednym sylwetka celebrytki wygląda niemal perfekcyjnie. Na drugim widać małe niedoskonałości.

Czas jaki dzieli te zdjęcia to jedna sekunda. To jest moje, to samo ciało, po prawej i po lewej stronie. Pracowałam na nie długo, a nadal bardzo wiele bym w nim zmieniła. Instagram jest tylko wycinkiem rzeczywistości. Nikt nie ma idealnego ciała w każdej pozie, chociaż patrząc po zdjęciach na instagramie ma się zupełnie inne odczucia.

Nie mam i nie będę miała takiego ciała jak insta fitneski, ale nie będę się dołować z tego powodu i Was namawiam do tego samego. Można jednocześnie pracować nad sobą i akceptować swoje ciało takim jakim jest w każdej pozie

– pisze Sylwia.

„Wygląda bombowo”?

Fanki Bomby doceniły nie tylko jej sylwetkę, ale i odwagę. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Świetny wpis! oj sama często patrzę na siebie i widzę pełno moich niedoskonałości, tak wiele bym zmieniła … Twój post napawa mnie pozytywnymi myślami

Bardzo mądre słowa!!! Wygląda Pani „bombowo” sexi Mama

Jesteś cudna! Wyglądasz cudnie! Podoba mi się Twoje podejście, co jeszcze bardziej dodaje Ci uroku

– piszą zachwycone fanki.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować