Sylwia z „Gogglebox” nie zawsze tak wyglądała. 15 lat temu ważyła 30 kilo więcej

Nowe internetowe wyzwanie o nazwie „10 years challenge” cieszy się w ostatnim czasie niesamowitą popularnością. Użytkownicy portali społecznościowych, a przede wszystkim Instagrama, zestawiają swoje zdjęcia z 2009 roku ze swoimi najnowszymi fotografiami. Wśród osób, które podejmują wyzwanie, coraz częściej znajdują się także gwiazdy. W niektórych przypadkach aż ciężko uwierzyć, że mamy do czynienia z jedną i tą samą osobą! Wystarczy spojrzeć na zestawienie zdjęć Sylwii Bomby, która jest znana głównie z udziału w programie „Gogglebox”.

Popularność gwiazdy

Sylwia Bomba korzystając z rozgłosu aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, co przynosi jej jeszcze większą popularność. Na chwilę obecną jej profil na Instagramie obserwuje blisko 300 tys. użytkowników. Niedawno Sylwia podjęła wyzwanie #10YearsChallenge lekko naginając jego zasady, o czym poinformowała swoich fanów.

Sylwia z „Gogglebox” nie zawsze tak wyglądała. 15 lat temu ważyła 30 kilo więcej
UdostępnijInstagram

Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

Metamorfoza Sylwii Bomby

Podczas gdy niektórzy publikują swoje zdjęcia, które faktycznie dzieli 10 lat różnicy, na co wskazuje sama nazwa wyzwania, inni publikują zestawienie fotografii z nieco mniejszą lub większą różnicą czasową. Nie inaczej było w przypadku Sylwii, która nie bez powodu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie sprzed równo 15 lat. Jak sama twierdzi, wówczas „zwyczajnie się siebie wstydziła”. Nie da się jednak ukryć, że fakt, jak gwiazda zmieniła się na przestrzeni ostatnich 15 lat robi spektakularne wrażenie!

Podejmuje wyzwanie, niestety nie mam zdjęcia sprzed 10 lat, bo zwyczajnie wstydziłam się siebie i gdy ktoś robił zdjęcia uciekałam sprzed obiektywu. Ale koleżanka ostatnio wysłała mi zdjęcie z liceum, czyli zdjęcie sprzed 15 lat. Zamiast #10yearschallenge pokazuje swoje minus 30 kilochallenge. Na pierwszym zdjęciu miałam jakieś 18 lat i 90 kg, głównie uczyłam się zajadając czekoladę (tak, tak byłam kujonką), a na zdjęciu po prawej z lipca zeszłego roku miałam 32 lata i byłam w 5 miesiącu ciąży. Co to dobra fryzura potrafi zrobić z człowieka – wyznała Sylwia

Sylwia z „Gogglebox” nie zawsze tak wyglądała. 15 lat temu ważyła 30 kilo więcej
UdostępnijInstagram

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Reakcje internautów

Nie da się ukryć, że różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka, a metamorfoza wręcz spektakularna – niektórzy twierdzą nawet, że podobieństwo w przypadku tych dwóch zdjęć jest bardzo znikome. Ciężko się z tym nie zgodzić, bowiem na fotografii sprzed 15 lat Sylwia jest zdecydowanie bardziej pulchna niż obecnie. Zachwytu metamorfozą nie kryli internauci.

Coś wspaniałego. Taka zmiana. Jak Pani to uczyniła? Sama też bym chciała taka zmianę!

Bombowa przemiana, wyglądasz super!

Jesteś niesamowita! Niewiele osób by się odważyło – czytamy w komentarzach

Patrząc na metamorfozę Sylwii, ciężko nie zgodzić się z komentarzami internautów. Wy również jesteście pod wrażeniem?

Zobacz także:

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com