×

Jak wyglądał sylwester Andrzeja Dudy? Prezydent pochwalił się na Twitterze

Tegoroczna noc sylwestrowa była inna niż poprzednie, o czym sam w swoim noworocznym orędziu wspomniał prezydent. A może jesteście ciekawi, jak wyglądał sylwester Andrzeja Dudy? Dzięki jednemu zdjęciu wszystko stało się jasne!

Sylwester Andrzeja Dudy

Zapewne znajdą się tacy, których zastanawia, jak noc sylwestrową spędziła para prezydencka. Andrzej Duda w tym roku zaskoczył wszystkich i tuż przed wybiciem północy w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie wraz z noworocznymi życzeniami.

Drodzy TT-owicze! Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku! Niech cały upłynie w zdrowiu, spokoju i wszelkim powodzeniu. A przede wszystkim niech to będzie, dla PL – dla Wszystkich i dla Każdego, bardzo dobry 2021 rok! Miłego wieczoru sylwestrowego!

– napisał na swoim Twitterze prezydent, dodając ikonkę z szampanem.

Na opublikowanej fotografii widzimy, jak pierwsza para spędzała ten wyjątkowy wieczór. Jak się okazuje, Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda obchodzili sylwestra z kieliszkiem szampana w dłoni i w szykowanych kreacjach. Prezydent założył ciemną koszulę bez krawata, zaś Pierwsza Dama postawiła na złocistą sukienkę.

W tle zaś możemy dostrzec kolorowe imprezowe światełka. Niewątpliwie była to szampańska noc!

Orędzie Andrzeja Dudy na koniec roku 2020

Kilka godzin przed opublikowaniem wpisu, Andrzej Duda wygłosił orędzie do narodu. Prezydent podkreślił, że tegoroczny sylwester jest inny niż poprzednie:

Spędzamy go w domach, w gronie najbliższych, bo też cały mijający rok był inny niż lata ubiegłe. Okazał się dla nas wszystkich niezwykle trudny.

Dodał, że był to rok pełen wyrzeczeń, dramatów i cierpienia w związku z pandemią koronawirusa, która ogarnęła cały świat, „a w ostatnich miesiącach uderzyła z wielką mocą także w nasz kraj, w Polskę, stanęliśmy przed wyzwaniami o niespotykanej dotąd skali”:

Z głębokim współczuciem obejmuję myślą rodziny pogrążone w smutku po stracie bliskich. Niech nowy rok przyniesie Państwu pocieszenie i ukojenie.

Prezydent podziękował także wszystkim osobom zaangażowanym w walkę z pandemią. Zapowiedział, że czekają nas „kolejne wyrzeczenia podczas najbliższych miesięcy i trudnych zmagań z epidemią”:

Witamy nowy 2021 rok z nadzieją. Ufamy, że będzie lepszy. Wkraczamy w niego mądrzejsi o trudne doświadczenia. Musieliśmy zmienić nasze przyzwyczajenia i zachowania. Życie codzienne w czasach pandemii mocniej niż dotychczas uświadomiło nam, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem. Dlatego jest to także czas wielkiej serdeczności, otwartości, gotowości do niesienia pomocy i wsparcia drugiemu człowiekowi. Życzę Państwu, żeby to dobro pozostało z nami i w nas także po zakończeniu pandemii.

Źródła: twitter.com, www.se.pl, wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij