×

Roksana Węgiel z parą prezydencką na jednym zdjęciu. Fani nie pozostawili na niej suchej nitki

Roksana Węgiel zdobyła sławę wygrywając najpierw program „The Voice Kids”, a później dziecięcą „Eurowizję”, która była punktem zwrotnym w jej karierze. I choć wydawać by się mogło, że jej życie od tego czasu będzie usłane różami, młoda wokalistka przekonała się właśnie, że bycie nastoletnią gwiazdą wcale nie jest łatwe. Wystarczyło jedno zdjęcie, aby zalała ją fala hejtu.

Roksana Węgiel z parą prezydencką. Gwiazda zamieściła wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych

Artystka była jedną z gwiazd, z która miała okazję wystąpić podczas Pikniku Europejskiego w Puławach. Nie zabrakło tam również jej fanów, którzy pragnęli zrobić sobie zdjęcie ze swoją idolką. Roksana Węgiel też postanowiła zrobić sobie selfie z parą prezydencką, która również zawitała do Puław. Wspólną fotografią pochwaliła się na swoim Instagramie.

Przemiłe spotkanie z Parą Prezydencką – napisała pod fotografią gwiazda

Uczestnictwo Roksany Węgiel w Pikniku Europejskim docenił sam Andrzej Duda. Prezydent po sukcesie nastolatki zamieścił na Twitterze wpis z gratulacjami dla nastolatki.

Roksana Węgiel wygrała Konkurs Eurowizji dla dzieci. W związku z tym w roku 2019 finał Konkursu Eurowizji dla dzieci będzie w Polsce. Droga Roksano, z całego serca Ci gratulujemy i dziękujemy!!! Pięknie reprezentowałaś Polskę w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości! Brawo!!! – napisał prezydent

Wściekli internauci

Zdjęcie z parą prezydencką, która Roksana Węgiel opublikowała na swoim Instagramie z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unni Europejskiej, bardzo nie spodobało się wielu internautom. W związku z tym spłynęła na nią fala negatywnych komentarzy.

Obciach, ja bym się wstydziła wrzucić takie zdjęcie do internetu a wgl z nimi zrobić zdjęcie

Ty dziewczyno na łeb upadłaś równo

Moim zdaniem to idioci, którzy tylko psują nasz kraj. Sorki Roksana, ale to zdjęcie jest trochę żenujące

Nie lubię ich, jeszcze tylko brakuje spotkania z Kaczyńskim „królem” polski – czytamy

Czy Roksana powinna przejmować się takimi komentarzami?

Może Cię zainteresować

zamknij