×

Aleksander i Joanna Kwaśniewscy zakażeni koronawirusem. Oboje są w izolacji

Kwaśniewscy zakażeni koronawirusem. Informację potwierdził dyrektor biura byłego prezydenta. Jak się czuje była para prezydencka?

Kwaśniewscy zakażeni koronawirusem

Aleksander Kwaśniewski oraz jego małżonka Jolanta Kwaśniewska otrzymali pozytywny wynik na Covid-19. Były prezydent przeszedł test w sobotę (6 lutego) i jak wynika z informacji prasowej, ma podwyższoną temperaturę i męczący kaszel.

W rozmowie z PAP Aleksandra Łaszewska, dyrektor biura byłego prezydenta przekazała informację o chorobie byłej pary prezydenckiej:

Z przykrością potwierdzam, że pan prezydent otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Ma podwyższoną temperaturą i męczący kaszel. Obecnie przebywa w izolacji i jest pod opieką lekarzy. Mamy nadzieję, że z każdym dniem będzie czuł się coraz lepiej.

Przestrzeganie restrykcji

Niedawno Aleksander Kwaśniewski w rozmowie w Polsat News podkreślał, że żyje „zgodnie z restrykcjami”. Przebywał wówczas we Szwajcarii.

Jak na te czasy, to żyjemy dość normalnie. Co prawda restauracje są zamknięte, ale czynne są stoki narciarskie. Możemy chodzić i jeździć na nartach

– przekonywał były prezydent.

W trakcie wywiadu podkreślał również, że unika imprez towarzyskich i że nie spotykał się z córką w święta. Mówił także o szczepionce i cieszy się, że została ona tak szybko opracowana.

Źródła: www.o2.pl, www.polsatnews.pl, wiadomosci.onet.pl
Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować