×

Uchwycono krępującą sytuację między Donaldem a Melanią. Wystarczy spojrzeć na ich dłonie

Donald Trump jest osobą medialną już od bardzo dawna. Jednak to przede wszystkim od czasu kiedy został prezydentem, czujne oko opinii publicznej przygląda mu się jeszcze uważniej. W sieci roi się od plotek, że związek pierwszej pary USA to tylko fikcja. Przy okazji wizyty francuskiej pary prezydenckiej pojawił się kolejny „dowód” na potwierdzenie tej teorii.

Wizyta francuskiej pary prezydenckiej

W poniedziałek 23 kwietnia Emmanuel Macron oraz jego żona Brigitte Macron udali się z wizytą do USA. W czasie tego wyjazdu francuska para prezydencka spotkała się oczywiście z prezydentem Donaldem oraz pierwszą damą USA, Melanią. Czujne oko opinii publicznej po raz kolejny wychwyciło niepokojące zachowanie amerykańskiej pary prezydenckiej.

Tylko spójrzcie:

See Melania Trump's Latest Awkward Hand-Holding Moment

First Lady Melania Trump had another awkward hand-holding moment with husband Donald Trump as they welcomed French President Emmanuel Macron and his wife, Brigitte.

Opublikowany przez People Wtorek, 24 kwietnia 2018

To jeszcze nie wszystko

Specjaliści od mowy ciała zważyli znacznie więcej. Według nich już w trakcie inauguracji Trumpowie zachowywali dystans, unikali swojego wzroku i rzadko trzymali się za ręce.

Coraz więcej pojawia się w sieci także i plotek o zbliżającym się rozwodzie pierwszej pary USA. Patrząc na to nagranie, trudno się nie zastanowić, czy w tych pogłoskach nie kryje się choć ziarno prawdy…

Może Cię zainteresować

zamknij