×

Dziś najgorszy dzień w życiu Sylvestra Stallone. Przeżył niewyobrażalną stratę

Sylvester Stallone w żałobie! „Była niezwykłą kobietą. Umarła we śnie, tak jak sobie życzyła” —  czytamy w mediach społecznościowych. W wieku 98 lat zmarła Jackie Stallone – matka gwiazdora Hollywood. Pozostawała aktywna do końca swoich dni.

Samozwańcza „Królowa Hollywood”

Nazywali ją samozwańczą „Królową Holywood”, ale nikt nie mógł zaprzeczyć: to była wyjątkowa kobieta. Karierę zaczynała jako hostessa na zawodach wrestlingowych. Była zawodową tancerką, ale pasjonowała się również astrologią. W latach 90. Jackie dorobiła się nawet własnego programu, w którym widzowie otrzymywali porady odnośnie horoskopów. Była także pierwszą kobietą, która prowadziła codzienny program na temat ćwiczeń. Potem jej pasja zaowocowała otworzeniem własnej siłowni, w której mogły ćwiczyć tylko kobiety.

Jackie nie stroniła również od występów w programach typu reality show. Pojawiła się w kilku sezonach „Celebrity Big Brother”, a także filmie o znamiennym tytule „Laski z plaży” z 1993 roku.

Myli się ten, kto sądzi, że aktywność „Królowej” skończyła się, gdy ta osiągnęła sędziwy wiek. Jackie codziennie trenowała, uwielbiała się ruszać. Popularność na Instagramie zaczęła budować… pod koniec życia. Matka Stallone’a samodzielnie prowadziła swój profil. Namawiała do utrzymania sprawności i aktywnego stylu życia, a grono jej fanów systematycznie rosło.

Seniorka miała czym się dzielić. Jak napisał jej syn:

Przeżyła okres prohibicji, depresji i II wojny światowej. Rozmawiałem z nią godzinami o latach 20., 30. i 40.. Jej ojciec był prawnikiem, a matka – Francuzką z Bretanii. Poznali się gdy jej ojciec służył w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych w Breście (Bretania) podczas I wojny światowej. Jej dziadkowie od strony ojca – Rose (Lamlec) i Charles Labofisz – byli żydowskimi imigrantami z Odessy.

Czwórka dzieci, trzech mężów

Jackie energia rozpierała nie tylko w sferze zawodowej. Kobieta miała również bogate życie uczuciowe. Aż trzykrotnie wychodziła za mąż: za Franka Stallone’a, Anthony’ego Filitima i Stephena Lavine’a. Owocem tych związków była czwórka dzieci.

Kobieta miała trzech synów, w tym Sylvestra, znanego dziś na całym świecie, a także zmarłą już córkę Toni Ann.

Sylvester Stallone w żałobie

O śmierci matki poinformował na Instagramie młodszy brat Sylvestra Stallone’a, Frank.

Dziś rano bracia i ja straciliśmy matkę – Jackie Stallone (…).  Zmarła we śnie – tak, jak chciała. Trudno było jej nie lubić – była ekscentryczna i ekstrawagancka

Mój brat Sylvester opiekował się nią, jak królową przez całe jej życie. Nigdy już do niej nie zadzwonię, żeby mogła krzyczeć na mnie, dlaczego nigdy się nie ożeniłem. Wszyscy kochaliśmy ją i jej chęć przetrwania i zwycięstwa. Zawsze będę za tobą tęsknić mamusiu

This morning my brothers and I lost our mother Jackie Stallone . She was the mother to four children, Tommy, Sylvester,…

Opublikowany przez Franka Stallonego Official Poniedziałek, 21 września 2020

29 listopada Jackie Stallone obchodziłaby 99. urodziny. To ostatnie zdjęcie, jakie dodała na Instagramie Jackie:

Źródła: Zmarła we śnie - tak, jak chciała. Trudno było jej nie lubić - była ekscentryczna i ekstrawagancka, kultura.onet.pl, www.polsatnews.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować