×

Trzy córki Sylvestra Stallone są już dorosłe. Nieprzeciętną urodę odziedziczyły po mamie

Sylvester Stallone to aktor, którego zna dosłownie każdy. Międzynarodową sławę zyskał dzięki roli w filmie pt. „Rocky”. Ekranizacja, która powstała przy niewielkim nakładzie finansowym, stała się ogromnym hitem, a ostatecznie najbardziej dochodowym filmem 1976 roku, który dostał aż trzy Oskary. Po sukcesie pierwszej części filmu „Rocky”, Sylvester napisał cztery kolejne części (scenariusz piątej został już napisany przez kogoś innego).

Stallone jest ojcem piątki dzieci. Najstarszy z jego synów zmarł w 2012 roku, co było ogromnym ciosem dla całej rodziny.

Na szczególną uwagę zasługują natomiast trzy najmłodsze córki Stallone, Sophia, Sistine i Scarlet. Dzisiaj są już dorosłymi dziewczynami, które robią karierę w modelingu. Nie powinno to nikogo dziwić, bo są wyjątkowo piękne!

Podczas 74. Złotych Globów 2017 roku wszystkie trzy córki aktora zostały uhonorowane tytułem Miss Złotego Globu.

Choć dziewczyny są jeszcze młode, zarabiają na siebie same, jako profesjonalne modelki.

Warto zaznaczyć, że oprócz modelingu dziewczyny wciąż się uczą – Sophia i Sistine uczęszczają na Uniwersytet Południowej Kaloforii, podczas gdy Scarlet chodzi jeszcze do liceum.

Tata jest niezwykle dumny ze swoich córek.

Trzy róże i jeden chwast – napisał pod jednym ze zdjęć.

Instagram Jennifer (żony Sylvestra) jest również pełen zdjęć pięknych dziewczyn.

Najwspanialsze w tym wszystkim jest to, że całe rodzeństwo darzy się ogromną miłością. Nie potrafią żyć nie tylko bez siebie, ale również bez swoich rodziców.

Tylko spójrz na nie. Prawda, że są oszałamiająco piękne?

Może Cię zainteresować

zamknij