×

Z twarzą Jackie Stallone dzieje się coś niepokojącego. Winne są operacje plastyczne

Jackie Stallone już niedługo będzie obchodzić 98 urodziny, ale formy może pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Jednak matka Sylvestra Stallone przez ostatnie lata zmieniła się nie do poznania. Nadal nie wygląda na swój wiek, ale nie da się ukryć, że zdecydowanie przesadziła z operacjami plastycznymi.

Matka Sylvestra Stallone próbowała sił w amerykańskiej telewizji

Jackie Stallone to jedna z najbarwniejszych postaci amerykańskiego show-biznesu. Astrolożka i tancerka zasłynęła nie tylko za sprawą swoich sławnych synów – Sylvestra Stallone i piosenkarza Franka Stallone, chociaż niewątpliwie ich kariery pomogły jej w zdobyciu popularności.

<A href=Instagram">

Instagram

Sama Jackie wystąpiła w kilku zagranicznych formatach i pokazała się tam od bardzo intrygującej strony. Ma na koncie występy w programach „Goregous Ladies of Wrestling”, „The Howard Stern Show” i „Through the Keyhole”.

<a href=Instagram">

Instagram

Co ciekawe, Jackie nie poprzestała na próbach podbicia amerykańskiej telewizji. W 2005 roku była „uczestnikiem-niespodzianką” w brytyjskiej wersji „Big Brothera”. Jednak nie zagrzała tam miejsca na długo. Odpadła po zaledwie 4 dniach w domu Wielkiego Brata, co jest jednym z najgorszych wyników w historii programu.

<a href=Twitter">

Twitter

Jackie Stallone obchodzi w listopadzie 98 urodziny

Matka znanego aktora już niedługo będzie obchodziła urodziny. Nie wszyscy wiedzą, że zbliża się do setki, bowiem w listopadzie skończy 98 lat!

<a href=Twitter">

Twitter

Mimo imponującego wieku, nadal nie zrezygnowała ze swoich znaków rozpoznawczych, czyli ekstrawaganckiej biżuterii, ostrego makijażu i charakterystycznych brwi.

<a href=Twitter">

Twitter

Co więcej, mama Sylvestra Stallone wciąż jest bardzo aktywna i ani myśli o rezygnowaniu z treningów. Na swoim Isntagramie lubi chwalić się zdjęciami z wizyt na siłowni.

<a href=Twitter">

Twitter

Treningi na pewno nie są lekkie, ponieważ celebrytka nie poprzestaje na bieżni czy orbitreku. Na zdjęciach możemy zobaczyć nawet, jak podnosi ciężary. Jej forma zawstydziłaby niejedną 20-latkę.

Matka Sylvestra Stallone chętnie korzysta z usług chirurgów

Niestety Jackie jest też kojarzona z licznymi operacjami plastycznymi. Jej zamiłowanie do korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej od lat nie wychodzi jej jednak na dobre. W amerykańskich mediach często pojawia się jako przykład osoby, której urodę zrujnowały operacje i częste korzystanie z botoksu. Nie da się ukryć, że wygląda teraz, jakby na twarzy miała maskę. W ciągu ostatnich 5 lat zmieniła się nie do poznania.

<a href=Imgur">

Imgur

Wygląda na to, że Jackie dalej czuje się młodo i nie zamierza godzić się ze starością. W kwestii mody i aktywności to bardzo dobrze, ale operacje plastyczne mogą mieć tragiczny wpływ na jej zdrowie.

<a href=Imgur">

Imgur

Myślicie, że matka Sylvestra Stallone wyglądałaby lepiej bez operacji?

Może Cię zainteresować