Kategorie GwiazdyNewsyShowbiznesŚwiat

Z twarzą Jackie Stallone dzieje się coś niepokojącego. Winne są operacje plastyczne

Jackie Stallone już niedługo będzie obchodzić 98 urodziny, ale formy może pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Jednak matka Sylvestra Stallone przez ostatnie lata zmieniła się nie do poznania. Nadal nie wygląda na swój wiek, ale nie da się ukryć, że zdecydowanie przesadziła z operacjami plastycznymi.

Matka Sylvestra Stallone próbowała sił w amerykańskiej telewizji

Jackie Stallone to jedna z najbarwniejszych postaci amerykańskiego show-biznesu. Astrolożka i tancerka zasłynęła nie tylko za sprawą swoich sławnych synów – Sylvestra Stallone i piosenkarza Franka Stallone, chociaż niewątpliwie ich kariery pomogły jej w zdobyciu popularności.

Jackie Stallone z Sylvestrem Stallone
Instagram

Sama Jackie wystąpiła w kilku zagranicznych formatach i pokazała się tam od bardzo intrygującej strony. Ma na koncie występy w programach „Goregous Ladies of Wrestling”, „The Howard Stern Show” i „Through the Keyhole”.

Jackie Stallone z Sylvestrem Stallone
Instagram

Co ciekawe, Jackie nie poprzestała na próbach podbicia amerykańskiej telewizji. W 2005 roku była „uczestnikiem-niespodzianką” w brytyjskiej wersji „Big Brothera”. Jednak nie zagrzała tam miejsca na długo. Odpadła po zaledwie 4 dniach w domu Wielkiego Brata, co jest jednym z najgorszych wyników w historii programu.

matka sylvestra stalone
Twitter

Jackie Stallone obchodzi w listopadzie 98 urodziny

Matka znanego aktora już niedługo będzie obchodziła urodziny. Nie wszyscy wiedzą, że zbliża się do setki, bowiem w listopadzie skończy 98 lat!

matka sylvestra stalone
Twitter

Mimo imponującego wieku, nadal nie zrezygnowała ze swoich znaków rozpoznawczych, czyli ekstrawaganckiej biżuterii, ostrego makijażu i charakterystycznych brwi.

jackie stallone
Twitter

Co więcej, mama Sylvestra Stallone wciąż jest bardzo aktywna i ani myśli o rezygnowaniu z treningów. Na swoim Isntagramie lubi chwalić się zdjęciami z wizyt na siłowni.

matka sylvestra stallone na siłowni
Twitter

Treningi na pewno nie są lekkie, ponieważ celebrytka nie poprzestaje na bieżni czy orbitreku. Na zdjęciach możemy zobaczyć nawet, jak podnosi ciężary. Jej forma zawstydziłaby niejedną 20-latkę.

Matka Sylvestra Stallone chętnie korzysta z usług chirurgów

Niestety Jackie jest też kojarzona z licznymi operacjami plastycznymi. Jej zamiłowanie do korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej od lat nie wychodzi jej jednak na dobre. W amerykańskich mediach często pojawia się jako przykład osoby, której urodę zrujnowały operacje i częste korzystanie z botoksu. Nie da się ukryć, że wygląda teraz, jakby na twarzy miała maskę. W ciągu ostatnich 5 lat zmieniła się nie do poznania.

jackie stallone
Imgur

Wygląda na to, że Jackie dalej czuje się młodo i nie zamierza godzić się ze starością. W kwestii mody i aktywności to bardzo dobrze, ale operacje plastyczne mogą mieć tragiczny wpływ na jej zdrowie.

matka sylvestra stalone
Imgur

Myślicie, że matka Sylvestra Stallone wyglądałaby lepiej bez operacji?