×

Twoje dzieci oszaleją z radości! Hitowa piosenka „Baby Shark” ma też wersję świąteczną

Dzieci go kochają. Rodzice może nieco mniej, zwłaszcza, kiedy wciskają „replay” po raz setny. Króluje w wielu polskich domach, podczas szkolnych występów i dziecięcych imprez. A czy znasz świąteczną wersję hitu?

Sympatyczną rodzinę rekinów zna chyba każdy rodzic. Tekst nie jest skomplikowany, a melodia łatwo wpada w ucho. Czy Baby Shark w świątecznym wydaniu robi równie duże wrażenie?

Globalna sensacja

Zaczęło się niewinnie, od animowanego teledysku dla dzieci. Równie głodna, co urocza rodzina rekinów, szybko podbiła serca dzieci. Po ilości wyświetleń na YouTubie (liczymy w milionach) można przypuszczać, że chyba wielu rodziców dosłownie zaczyna traktować radę z piosenki i… ucieka, ale przed piosenką, nie przed rekinami.

Z popularnego przeboju Baby Shark szybko awansowało na pozycję globalnej sensacji! Na czym skorzystali głównie producenci zabawek, ubrań i wszelkich produktów dla dzieci.

Ale ciężko zaprzeczyć, że na dźwięk Baby shark, doo doo doo… noga sama zaczyna rytmicznie tupać. Piosenka ma w sobie to coś, co jest potrzebne, żeby stać się hitem!

Fan Baby Shark

Jaka jest ulubiona piosenka Twojego dziecka? ????

Opublikowany przez MegaMamy Czwartek, 29 sierpnia 2019

Oryginał Baby Shark powstał dzięki PinkFong – południowokoreańskiej firmie, zajmującej się edukacyjną rozrywką dla dzieci. To był strzał w dziesiątkę! Od lat nie udało się wyprodukować takiego hitu.

 Baby Shark na Boże Narodzenie

Wszyscy kochamy świąteczne piosenki, które wprowadzają nas w bożonarodzeniowy nastrój.

Super Simple Songs podjęli śmiały ruch i postanowili rzucić wyzwanie PinkFong, tworząc świąteczną wersję popularnego hitu. Mowa o The Baby Shark Christmas Song. Czy twoje dziecko już zna tę piosenkę?

W tej wersji urocze rekiny pakują i dostarczają prezenty. Mają nawet maleńkie uszy od elfa i nosy, pożyczone od renifera. Ciężko sobie wyobrazić lepszy muzyczny prezent dla dzieci!

Trzeba przyznać, że The Baby Shark Christmas Song radzi sobie bardzo dzielnie! Zarówno pod względem animacji, jak i muzycznym.

Piosenka wprowadza w magiczny nastrój świąt, a do tego nawiązuje do do uroczego poczucia humoru oryginału. Jest melodyjna, rytmiczna i po prostu urocza!

Jak grudzień, to tylko w doborowym, muzycznym towarzystwie!

 

Źródła: fun.shared.com
Fotografie: Youtube.com

Polecane

Może Cię zainteresować