×

Wypadek motocyklisty w Suwałkach. „Ciało uległo rozczłonkowaniu na dwie części”

Wypadek motocyklisty w Suwałkach. Dramat rozegrał się w czwartkowy wieczór. 32-letni mężczyzna, który jechał motocyklem, wypadł z drogi, uderzył w przydrożny słup i zginął. Służby wezwane na miejsce zdarzenia zastały makabryczny widok. Ciało 32-latka było przepołowione. Policja ustala szczegóły i okoliczności tego wypadku.

Suwałki. Wypadek motocyklisty

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło w czwartek 28 lipca br. w Suwałkach przy ul. Utrata (w okolicy Parku Naukowo-Technologicznego). Tuż przed godziną 19.00 motocyklista poruszający się w stronę Augustowa nagle wypadł z drogi i uderzył w przydrożny słup. Tak przynajmniej wynika ze wstępnych ustaleń.

Na miejsce wypadku wysłano dwa zastępy straży pożarnej, policję i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety jadący motocyklem 32-latek nie miał szans na przeżycie. Zginął na miejscu.

Wypadek motocyklisty w Suwałkach
KMP w Suwałkach

Makabryczny widok na drodze. Motocyklista przepołowiony!

O makabrycznym zdarzeniu na jednej z głównych ulic Suwałk poinformowała podlaska straż pożarna. Służby podają, że 32-letni motocyklista został przepołowiony po uderzeniu w przydrożny słup i zmarł na miejscu.

Wypadek motocyklisty w Suwałkach
KMP w Suwałkach

Podczas jazdy motocyklista uderzył w słup i wypadł z drogi. Po zderzeniu ciało uległo rozczłonkowaniu na dwie części

– mówi Piotr Chojnowski, rzecznik KW PSP w Białymstoku.

I jak dodaje zespół prasowy KWP:

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w trakcie wyprzedzania.

Policja ustala szczegóły i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Wypadek motocyklisty w Suwałkach
KMP w Suwałkach

Śmiertelne potrącenie pieszego w Uszwi. Jego głowa wpadła do samochodu kierowcy!

Źródła: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Suwalki.-Motocyklista-uderzyl-w-slup.-Cialo-uleglo-rozczlonkowaniu-na-dwie-czesci?rzs=OTymSięMówi&rzp=timeline&_gl=1*1sj2gfp*_ga*NDUzMDUyMzAwLjE2NTg4MTU3NDc.*_ga_MPM3D93P3J*MTY1OTAzNTI1NS4xMC4wLjE2NTkwMzUyNTUuNjA., bialystok.se.pl, suwalki.naszemiasto.pl
Fotografie: KMP w Suwałkach

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij