×

19-letni motocyklista zginął w Maryniowie. Policja udostępniła nagranie

Makabryczny wypadek z udziałem nastolatka. 19-letni motocyklista zginął w Maryniowie. Policja ustaliła, że stracił on panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w murowany dom. Siła uderzenia była tak duża, że młody mężczyzna odbił się od budynku i wleciał w metalowe ogrodzenie. W sieci można znaleźć nagranie z miejsca wypadku. Wiadomo również, że 19-latek posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

19-letni motocyklista zginął w Maryniowie

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek ok. godz. 11 w miejscowości Maryniów w gminie Milejów w województwie lubelskim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 19-latek najpierw wyprzedzał pojazd, a po przejechaniu kilkunastu metrów stracił panowanie nad swoim motocyklem. Przejechał przez siatkę ogrodzeniową, uderzył w murowany dom, po czym odbił się i ponownie uderzył w metalowe ogrodzenie

– opisała w rozmowie z Polską Agencją Prasową st. asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

19-letni motocyklista zginął w Maryniowie
Facebook

Na miejsce został wysłany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, obrażenia nastolatka były zbyt duże i jego życia nie udało się uratować.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia teraz przyczyny oraz dokładne okoliczności wypadku.

Nagranie z miejsca wypadku

Komenda Wojewódzka Policja w Lublinie opublikowała w sieci nagranie z miejsca zdarzenia. Widzimy na nim całkowicie zniszczony motocykl, połamane ogrodzenie metalowe i uszkodzoną elewację budynku mieszkalnego. To tylko dowodzi, że siła uderzenia była ogromna.

Nastolatek miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

Służby ustaliły, że 19-letni motocyklista miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nie podano do publicznego informacji, kiedy i w jakich okolicznościach stracił do tego prawo.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij