×

Spektakularna przemiana Vigi Gabor. Tak się zmieniła, że fani nie mogą jej rozpoznać

Jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia urodziła się w 2007 r. Swoje metamorfozy często pokazuje w mediach społecznościowych. W związku z tym, że niektóre są naprawdę odważne, fani komentują je, jako dodające jej lat. Tym razem znów ich zaskoczyła. I ta stylizacja Viki Gabor robi wrażenie, prawda? Jest nie do poznania!

Zaskakująca stylizacja Viki Gabor. Była nie do poznania!

Viki Gabor znów szokuje stylizacją! Tym razem opublikowaną za pośrednictwem swojego Tik Toka. Chociaż gwiazda ma dopiero 15 lat, nieraz wprawiała w osłupienie fanów odważnymi kreacjami i makijażem. Fani zawsze byli podzieleni, komentując jej stylizacje. Dla jednych jest to świetny wyraz jej indywidualnej i nietuzinkowej osobowości, dla innych, zbyt poważny look, przez co traci na swoim młodzieńczym uroku.

Jednak młoda gwiazda nic sobie z tego nie robi i żyje tak, jak chce. Co z resztą widać na jej Tik Toku, na którym ostatnio znów opublikowała wideo ze swojej metamorfozy. To kolejny eksperyment z jej wyglądem. Na filmiku Viki Gabor jest całkowicie nie do poznania. A internauci są zdumieni tym, jak wygląda. Zobaczcie sami!

@vikigaborofficial

So in love with summer #zyxcba #fypシ

♬ original sound – ❦

Jak widać na załączonym wideo, Viki Gabor naprawdę wygląda inaczej! Swoje długie, ciemne włosy zamieniła na…. burzę blond loków. Na twarzy ma mocny makijaż, ale prezentuje się bardzo ciekawie. I faktycznie można odnieść wrażenie, że nie jest do siebie podobna. Internauci natychmiast zaczęli komentować wygląd młodej gwiazdy.

Gdybym nie zerknęła na nazwę twórcy, to bym nie ogarnęła, że to ona!

– napisała pod wideo jedna z fanek piosenkarki.

Inna dodała:

Nie wiedziałam, że to ona, zanim nie przeczytałam nazwiska

Choć wszyscy wyrażali zachwyt nad wyglądem Viki, podobnych komentarzy pod jej filmikiem było kilkanaście. I wcale to nie dziwi, ponieważ w tej metamorfozie faktycznie wygląda inaczej!

I’m barbie girl

Ostatnio na swoim Facebooku piosenkarka promowała swój kolejny singiel Barbie. I kolejny raz Viki Gabor szokuje stylizacją, tym razem kreowaną na lalkę Barbie. Pojawiło się kilka zdjęć z promującej sesji zdjęciowej. Gwiazda wygląda na nich, jak prawdziwa Barbie girl, niczym wyjęta z piosenki duńskiego zespołu Aqua, popularnego w latach 90. Pod postem również pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy.

Internautki były zachwycone nową stylizacją Viki Gabor. Jak czytamy pod zdjęciami:

Absolutnie pięknie!

– pisze jedna z fanek gwiazdy.

Mega teledysk oraz singiel!

– komentuje inna.

Z pewnością nie da się odmówić Viki Gabor wielu „twarzy” i nieschematycznego wizerunku. Oryginalność i mocny makijaż, to jej cechy charakterystyczne na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), Facebook, Tik Tok

Może Cię zainteresować