×

Rozenek znacząco wyróżniała się na tle mentorek w czasie konferencji prasowej Projekt Lady

Z pewnością wielu z Was kojarzy program pt. Projekt Lady. Jego główną ideą jest zmiana zbuntowanych dziewcząt w dostojne i szanujące siebie kobiety. Właśnie dlatego trochę szumu wywołał strój gospodyni show, Małgorzaty Rozenek-Majdan, podczas konferencji prasowej, dotyczącej programu. Ciekawi, jak się prezentowała?

Damą być…

Głównym celem programu Projekt Lady jest przemiana wulgarnych, głośnych i wyzywająco ubranych młodych dziewcząt, w skromne i ułożone damy. Ta metamorfoza przyciąga przed telewizory widzów TVN już od dwóch lat. Tym razem najprawdopodobniej wcale nie będzie inaczej. Widać to po oglądalności pierwszego odcinka 3. sezonu.

Mentorki

W przemianie młodym, zdegenerowanym dziewczętom pomagają dwie „mentorki”, które uczą je dobrych manier, a także radzenia sobie ze złością i innymi emocjami. Pierwsza z nich to Tatiana Mindewicz-Puacz, a druga Irena Kamińska-Radomska. Gospodynią programu od samego początku jest Małgosia Rozenek-Majdan.

Wszystkie trzy panie pojawiły się na konferencji prasowej programu. Małgorzata znacząco wyróżniała się spośród nich. Wielu osobom bardzo się to nie spodobało. Dlaczego? Uważają, że jej strój nie pasował do konwencji programu i był za mało skromny.

Elegancja, klasa i…

Tatiana ubrana była w prostą, kremową sukienkę do kolan oraz cieliste czółenka. Z kolei Irena postawiła na klasyczną, granatową sukienkę z kokardą przy szyi. Małgosia natomiast, odważnie wyeksponowała biust oraz ramiona, wybierając krótką sukienkę z dwoma rzędami złotych guzików. Dekolt ozdobiła zaś złotymi krzyżami.

Może Cię zainteresować