×

Stylizacja Roksany Węgiel wywołała burzę. „Boże jak można się tak ubierać w wieku 14 lat”

Roksana Węgiel jest polską piosenkarką. Zasłynęła tuż po zwyciężeniu pierwszej polskiej edycji The Voice Kids, ale większą popularność przyniosło jej pierwsze miejsce w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

„Kontrowersyjny strój”

Młoda gwiazda pojawiła się niedawno na premierze filmu „Manu. Bądź sobą”. Według niektórych postawiła na zbyt odważny strój. Rozpętała się burza, gdyż nie brakuje również osób, które twierdzą, że wygląda całkiem normalnie i zdecydowanie nie przesadziła.

Awantura

Roksana ma zaledwie 14 lat, a już jest rozpoznawana w całej Polsce. W social mediach również cieszy się sporą popularnością. Na samym Instagramie śledzi ją blisko 600 tysięcy osób.

W miniony wtorek Roxi wybrała się na premierę filmu. Ubiór nastolatki podzielił fanów. Pozowała na czerwonym dywanie w czarnych kozakach na obcasie, obcisłych spodniach typu rurki, zielonej kurtce bomberce i czarnej bluzce z dekoltem.

Komentarze

Dla wielu stylizacja Roksany okazała się wyzywająca. Internauci tego nie kryli i chętnie wyrażali swoje negatywne zdanie tuż pod zdjęciem.

Nie za mała na takie buty?

Większy dekolt, wyższe buty i dłuższe paznokcie wtedy będziesz wyglądać na 40 lat i będzie za*****cie. No spoko gwiazda i te sprawy ale no k***a bez przesady ty masz 14 lat

Boze jak mozna sie tak ubierac w wieku 14 lat obcasik pazurki ogromny dekolt chodziaz i tak jestes deska hahahahhahahahah ogarnij sie dziewczyno

Jednak pojawiły się także głosy, broniące dziewczyny:

Przekraczasz limit piękności skarbie ???

Roxie mega zdjęcie ??

Nie rozumiem czemu ludzie mają coś do tego że masz 14 lat i dlatego ta stylizacja jest do twojego wieku źle dopasowana. Wyglądasz pięknie ! Te wypowiedzi nie mają sensu! Każdy się ubiera jak chce! ❤

A ty, jak uważasz? Roksana przesadziła, czy to ludzie czepiają się byle czego?

Może Cię zainteresować