×

Przyszedł na swój ślub w zwykłej koszulce. „Czy on nie wiedział, że się żeni?!”

Uroczystość zaślubin to jedna z najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych chwil w życiu każdego człowieka. W końcu dwoje ludzi przysięga sobie miłość przed Bogiem. Czy może być coś piękniejszego? Tak wyniosła chwila nakazuje wręcz, aby para młoda wyróżniała się na tle gości. Pewien pan młody wyróżnił się w sposób szczególny, bowiem przyszedł na swój ślub w zwykłej koszulce! Kiedy zdjęcia z uroczystości pojawiły się w sieci, internauci nie pozostawili na nim suchej nitki.

Przyszedł na swój ślub w zwykłej koszulce

Pan młody z Wielkiej Brytanii wie, jak zwrócić na siebie uwagę całego świata. Mężczyzna przyszedł na swój ślub w zwykłych dżinsach, przybrudzonych tenisówkach i czarnej koszulce z logo „Palm Angels”. Czyżby dla tego pana młodego ten dzień był taki sam jak inne?

Panna młoda nie dotrzymała mu w tym przypadku kroku. Jej kreacja nijak miała się do ubioru przyszłego męża. Była bowiem ubrana w piękną, zjawiskową, białą suknie z długim trenem. Jej głowę zdobiła z kolei tiara i biały welon. Też było nam to sobie ciężko wyobrazić, ale w sieci pojawiły się nagrania z tego nietypowego ślubu.

TikTok

TikTok

Reakcje internautów

Nagranie ze ślubu w zaledwie kilkanaście godzin zebrało na TikToku aż 1,7 miliona wyświetleń i setki komentarzy internautów. Internautów, którzy skrytykowali strój mężczyzny. Wiele osób zgodnie uważa, że w ten sposób okazał zupełny brak szacunku swojej przyszłej żonie.

Kiedy bierzesz ślub o 4, ale o 6 zaczyna się wieczór z chłopakami

Czy on nie wiedział, że się żeni?

Wyobraź sobie, że wkładasz cały wysiłek w to, aby wyglądać pięknie, a potem twój 'narzeczony’ pojawia się w takim stanie…

Wyglądał on, jakby przed chwilą wyszedł z łóżka i pojawił się na ślubie na „szybkości”

Jeśli wyjdę za mąż, a mój facet przyjdzie tak ubrany, zostawię go

– czytamy w komentarzach.

W obronie pana młodego postanowiła stanąć przyjaciółka panny młodej, która podobno nie przejmowała się tym, jak ubrał się ukochany. Zauważa również, że są rzeczy ważniejsze niż ubiór. W jej mniemaniu para jest ze sobą bardzo szczęśliwa.

Przestańcie! Ona nie przejmuje się tym, jak jej narzeczony ubrał się na ślub. Jest mężatką i jest bardzo szczęśliwa. Tylko to się liczy

Czy panna młoda faktycznie wygląda na szczęśliwą? To jedno z pytań, które zadają sobie internauci. Patrząc na to zdjęcie, można mieć co do tego pewne wątpliwości.

TikTok

TikTok

Jak podają źródła, para młoda zdecydowała się na ślub bardzo szybko, bo zaledwie dwa miesiące po zapoznaniu się. Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: TikTok

Może Cię zainteresować