×

Agata Duda pokazała klasę na dożynkach. Jej stylizacja mocno przyciągała wzrok

Agata Duda na dożynkach prezentowała się wyjątkowo. Jej elegancka stylizacja zachwyciła wiele osób. Niektórzy musieli nawet zbierać szczęki z ziemi, gdy zobaczyli pierwszą damę w miejscowości Kolonia Boćki (woj. podlaskie). Co miała na sobie żona prezydenta podczas Święta Plonów? Będziecie zaskoczeni!

Para prezydencka na dożynkach w miejscowości Kolonia Boćki

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką wybrał się na tegoroczne dożynki do miejscowości Kolonia Boćki w województwie podlaskim. Na Święto Plonów zajechali luksusową limuzyną. Jednak przywitani zostali po staropolsku, czyli chlebem i solą.

W czasie trwania uroczystości, para prezydencka miała okazję posłuchać ludowych piosenek, zobaczyć grupę taneczną w regionalnych strojach, a także porozmawiać z rolnikami podczas zwiedzania pól uprawnych i pasiek.

Ponadto zaprezentowano stworzony w Kolonii Boćki zwycięski wieniec Dożynek Prezydenckich 2021, a także tegoroczny, który wygrał eliminacje powiatowe i wojewódzkie.

Agata Duda na dożynkach

Mimo wielu atrakcji na dożynkach (chociaż nie tak kontrowersyjnych jak w Nidzicy), oczy wielu były zwrócone głównie na Agatę Kornhauser-Dudę. Prezentowała się bowiem wyjątkowo. Wybrała strój, która zapierała dech w piersiach.

Pierwsza dama słynie z dobrego gustu, a jej stylizacje są szeroko komentowane w mediach. Nie mogło być inaczej i tym razem. W końcu jest ona inspiracją dla wielu kobiet w Polsce.

Jak ubrała się żona prezydenta Polski na Święto Plonów? Agata Duda założyła zwiewną, różową sukienkę, która sięgała jej za kolano, natomiast krótkie rękawki odsłoniły smukłe ramiona. Wyglądała prześlicznie!

Prezydent zdecydował się na nieco mniej oficjalny strój. Początkowo założył marynarkę, białą koszulę i beżowe spodnie, ale później spacerował z podwiniętymi rękawami. Nic dziwnego, że zdecydował się zdjąć marynarkę, bo pogoda w tym dniu dopisywała i było wyjątkowo upalnie.

Co myślicie o dożynkowym stroju Agaty Kornhauser-Dudy? Czy Wam również spodobała się stylizacja pierwszej damy?

Źródła: zycie.news, www.se.pl, bocki.org
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować