×

Żona Bartosza Kurka na weselu w sukience za ok. 1,5 tys. zł. „Wygląda jak milion dolarów”

Żona Kurka w zjawiskowej sukience zachwyciła internautów! Ukochana siatkarza podzieliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem, które powstało podczas wesela Grzegorza Łomacza. Komplementom nie było końca.

Żona Kurka w zjawiskowej sukience

Ostatnie miesiące były wyjątkowo pracowite dla reprezentantów Polski w siatkówce. Nasi siatkarze nie zawiedli  — zarówno z Ligii Narodów, jak i z mistrzostw świata, wrócili z medalami. W końcu przyszła pora na zasłużony odpoczynek w przerwie między sezonem reprezentacyjnym a grupowym. Grzegorz Łomacz wykorzystał ten czas w najlepszy możliwy sposób — rozgrywający stanął na ślubnym kobiercu! Ukochaną Łomacza jest Aleksandra Gogol.

Para urządziła w Juracie huczne przyjęcie, na którym nie zabrakło kolegów Łomacza z reprezentacji oraz ich partnerek. W imprezie udział wzięli m.in. Łukasz Kaczmarek, Piotr Nowakowski i Bartosz Kurek z żoną Anią. To właśnie ukochana kapitana reprezentacji skradła całe show. Anna Kurek wyglądała olśniewająco!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @grejmanka

Ukochana Bartosza Kurka na tę wyjątkową okazję wybrała piękną sukienkę w kolorze błękitu. Kreacja podkreślała idealną figurę Anny Kurek i pięknie korespondowała z karnacją oraz delikatną urodą siatkarki. Gdy żona Bartosza Kurka dodała zdjęcia na Intagramie, fani byli zachwyceni. Wcale nas to nie dziwi!

W komentarzach czytamy:

Przepiękna sukienka i w ogóle wygląda Pani w niej jak milion dolarów

Pani Kurka, pięknie Pani wygląda

Kolor sukienki idealnie dobrany do okoliczności

Ile kosztowała stylizacja Anny Kurek?

W komentarzach pod postem nie zabrakło również pytań o to, gdzie ukochana siatkarza kupiła swoją sukienkę. Otóż jest to kreacja z kolekcji projektantki Normy Kamali. Model „Diana” można kupić w jednym z warszawskich butików. Kreacja kosztuje dokładnie 1260 zł.

Do błękitnej sukni Anna dobrała szpilki, który wyglądają jak kultowy model Manolo Blahnika. Jeśli to właśnie te buty, żona siatkarza musiała na nie wydać ok. 5 tys. zł. Efekt? Zobaczcie sami…

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @grejmanka

Anna Kurek jest żoną Bartosza Kurka od dwóch lat. Poświęciła się karierze męża, choć w przeszłości sama uprawiała siatkówkę. W 2020 r. para wyjechała do Japonii, właśnie ze względu na karierę Bartosza Kurka. Polak gra w japońskiej lidze i jest jednym z najlepiej opłacanych siatkarzy.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować