×

Jej sukienka nie spodobała się gościom na weselu. Jeden z nich celowo oblał ją piwem

Liz Krueger to trzydziestoletnia instruktorka fitness. Kobieta bardzo ciężko pracuje na to, aby utrzymać swoją figurę i jest z niej naprawdę dumna. Dlatego też lubi się nią czasem pochwalić. Nic dziwnego, bo jest czym! Jednak na jednym z wesel przysporzyło jej to wielu problemów. Sukienka na wesele nie spodobała się gościom.

Pamiętny ślub

Kobieta szła na wesele jako osoba towarzysząca. Zdecydowała się założyć bardzo dopasowaną i krótką sukienkę. Jednak nie wszystkim się to spodobało… Właśnie przez kreację, niektórzy goście byli do niej wrogo nastawieni, szydzili z niej, zdarzyło się, że kilku z nich klepnęło ją nawet w tyłek. Mało tego! Była też osoba, która celowo oblała ją piwem!

Sukienka na wesele nie spodobała się gościom

Gdybym tylko wiedziała, że wybór tej sukienki sprawi, że tyle kobiet będzie dla mnie niemiłych, a wręcz chamskich, ktoś uderzy mnie w tyłek, gdy będę stać samotnie. (…) Mało tego! Wyleje na mnie cały kufel piwa… To tylko jedna noc, a tyle „uprzejmości”!

Dokładnie! Tak właśnie było!(…).

Liz twierdzi, że nawet nie miała tej sukienki na ceremonii w kościele, ubrała ją dopiero na przyjęcie, a niektórzy goście przyszli w dżinsach i czapkach baseballowych… Trenerka stwierdziła też, że mimo wszystko ubierze tę sukienkę na inne wesele, jednak tylko wtedy, gdy będzie znała pozostałych gości, nie tak, jak w tym przypadku.

Czy uważacie, że stylizacje Liz naprawdę są zbyt odważne?

Naszym zdaniem nie, w dodatku są idealnie dopasowane do jej figury. Każdy ma prawo ubierać się tak, jak ma ochotę.

Może Cię zainteresować