×

Nastolatka miała zrujnowany bal maturalny i przeżyła ogromny wstyd. Wszystko przez koleżankę

Nastolatka nie spodziewała się, że jej bal maturalny zostanie zrujnowany przez przyjaciółkę. Jak się jednak okazało historia zakończyła się całkiem szczęśliwie!

Przygotowania do balu maturalnego

16-letnia Emilee Perry z Doncaster w South Yorkshire przygotowywała się do balu maturalnego. Dla nastolatków to jedna z najważniejszych imprez szkolnych. Początkowo nie chciała iść, bo nie czuła się pewnie. Została przekonana przez rodziców, że taki bal ma się raz w życiu. Kupiła piękną sukienkę w butiku, a jej włosy i makijaż wykonał profesjonalista, a ich łączny koszt to ponad 500 funtów. Przed balem plan był taki, aby druga dziewczyna, której Emilee nie chciała zidentyfikować, siedziała wspólnie z nią i grupą dziewcząt z klasy. Emilee była na imprezie od około dwóch godzin i siedziała sama w momencie incydentu, gdy jej przyjaciele poszli do toalety. Okazało się, że jej „przyjaciółka” miała głupi pomysł.

Zrujnowany bal maturalny przez koleżankę

Zakradła się od tyłu, trzymając naczynie z napojem. Nagle na głowę Emilee został wylany poncz owocowy, niszcząc suknię o wartości 400 funtów oraz piękny makijaż. Gdy 100 zszokowanych uczniów patrzyło na nią, zrozpaczona Emilee, prawie natychmiast wstała i wyszła na zewnątrz.

Myślałam, że jesteśmy przyjaciółmi, dlatego to był taki szok. Zrobiłyśmy sobie nawet wspólne zdjęcie na balu! Nadal nie mam pojęcia, dlaczego to zrobiła.

Następnie zadzwoniła po swoją mamę Tracy, aby po nią przyjechała i ją zabrała. Według Emilee druga dziewczyna została usunięta z imprezy. Dodała, że ​​wielu nauczycieli, którzy zdali sobie sprawę z tego, co się stało, pocieszyło ją i próbowało przekonać ją do pozostania na przyjęciu. Rozwścieczona mama nastolatki opublikowała zdjęcia swojej zrozpaczonej córki wraz z opisem tego, co stało się na Facebooku. Ta historia stała się bardzo popularna i znalazła licznych odbiorców. Wielu internautów wyrażało wsparcie dla 16-latki. Pewnego dnia otrzymała wyjątkową wiadomość.

Szczęśliwe zakończenie

Dwa miesiące później Emilee była bardzo szczęśliwa, ponieważ miała okazję stać się modelką w Blue Beau Boutique w Benfleet Essex. 42-letnia właścicielka firmy, Kelly Nicholls, skontaktowała się z Emilee po tym, jak w czerwcu  2019 roku zobaczyła post udostępniony przez matkę w mediach społecznościowych. Kelly wraz z fotografem Kerry Green, wizażystami z Vie Aesthetics i fryzjerką Lisą Higgs, zaprosili Emilee i nastolatka spędziła cały dzień na sesji zdjęciowej z makijażem, stylizacją włosów i sukienkami bezpłatnie w Seven Hotel w Southend.

Kelly skomentowała swój gest w następujący sposób:

Pamiętam, że widziałam post od matki Emilee i pomyślałam, że to absolutnie okropne. Wiedziałam, że muszę jej przesłać wiadomość i zobaczyć, czy chcieliby przyjść do nas na bezpłatną sesję zdjęciową. Zniszczono jej bal maturalny i chcieliśmy dać jej bal maturalny, który sprawi jej przyjemność i będzie pamiętała do końca życia.

Do Emilee dołączyli również model Darcey Hayes i 22-letnia Dani Brant, która zajęła III miejsce konkursie piękności Miss Essex w 2019 roku. Nastolatka nie ukrywa, że bardzo się stresowała:

Trochę się denerwowałam z powodu mojej nieśmiałości, ale zawsze chciałam to zrobić. To było naprawdę urocze, a Kelly naprawdę pomogła mi czuć się komfortowo. Zachęciła mnie do wyjścia ze strefy komfortu i próbowania różnych rzeczy. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość za jej gest.

Jak widać nawet najgorsza historia może mieć szczęśliwe zakończenie! A dręczenie kogoś nigdy nie sprawia, że jest się „fajniejszym”.

Źródła: www.mirror.co.uk, www.dailymail.co.uk, www.thesun.co.uk, www.echo-news.co.uk, metro.co.uk
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować