×

Agentka ochrony wręczyła mu na lotnisku tajemniczą karteczkę. Od razu ją zwolniono

Pasażer samolotu startującego z jednego z nowojorskich lotnisk przeżył ogromny szok. Jesteśmy pewni, że nie spodziewał się, że może go spotkać tak nieprzyjemna sytuacja. Pracownica zajmująca się kontrolą bezpieczeństwa wręczyła mu do ręki pewną karteczkę. Jej treść sprawiła, że pasażer zdębiał.

Liścik podczas kontroli bezpieczeństwa

Do niecodziennego zdarzenia doszło na lotnisku Greater Rochester koło Nowego Jorku. Niczego niespodziewający się Neal Strassner przechodził przez kontrole bezpieczeństwa. Właśnie miał podejść do bramek wykrywających metal, a pracownica ochrony wręczyła mu kawałek papieru.

Nie wierzył własnym oczom

Mężczyzna uśmiechną się i poszedł dalej, jednak kobieta zawołała, żeby przeczytał liścik. Kiedy go zobaczył, ze zdumienia szerzej otworzył oczy. Na fragmencie urwanym z kartonowego pudełka znalazł napis „Jesteś brzydki”. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Władze lotniska natychmiast zareagowały

Mężczyzna był bardzo poirytowany całą sytuacją i stwierdził, że musi zareagować na zachowanie strażniczki. Zgłosił się do jej przełożonych i opowiedział o sytuacji, a oni wyciągnęli wobec kobiety surowe konsekwencje. Natychmiast została zwolniona z pracy:

Zatrudniamy agentów ochrony zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i mamy zerową tolerancję na tego typu zachowań

Spotkaliście się kiedyś z takim zachowaniem pracownika lotniska?

Może Cię zainteresować

zamknij