×

Jest zniesmaczona suknią ślubną swojej przyjaciółki. Wręcz odradza ubrania jej na ceremonię

Wybór sukni ślubnej jest nie lada problemem. Wielu paniom zajmuje on bardzo długo. W końcu każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo w najważniejszym dniu w życiu. Jednak nie wszystko, co podoba się jednej pannie młodej, spodoba się drugiej. W końcu o gustach się nie dyskutuje, prawda? Jednak w tym przypadku internautki nie mogły się powstrzymać…

Wywołała burzę

Zdjęcie, które wywołało w sieci tyle szumu, zostało opublikowane na Facebooku na grupie, której głównym celem jest wyśmiewanie się z przyszłych mężatek. Widać na nim suknię ślubną – bardzo oryginalną ze względu na swój kolor. Przyjaciółka przyszłej panny młodej nie mogła zrozumieć, dlaczego chce się ona tak bardzo ośmieszyć. Jesteście ciekawi, dlaczego miałoby się tak stać z powodu sukni ślubnej? ?

Nietypowa suknia ślubna

Największe kontrowersje budzi jednak rzecz, do której przyrównała tę kreację osoba publikująca zdjęcie. Napisała bowiem:

Czy tylko według mnie ta suknia wygląda jak zużyty tampon?

Trzeba przyznać, że skojarzenie to od razu wydaje się bardzo obrzydliwe.

Reakcja internautek

Jak nietrudno się domyślić, reakcja internautek była bardzo podobna. Panie komentujące fotografię przyznały młodej kobiecie rację. Według nich góra wygląda ładnie i klasycznie, jednak dół jest zdecydowanie mocno przesadzony.

Wy też macie takie skojarzenia?

Może Cię zainteresować