×

Nagrali reakcję chłopca na widok mamy w sukni ślubnej. „Niesamowite nagranie!”

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu tych, którzy decydują się na ten krok. Dla niej ten dzień był szczególnie wyjątkowy, bowiem towarzyszył jej w nim synek. Świadkowie nagrali reakcję chłopca na widok mamy w sukni ślubnej. Krótkie wideo trafiło do sieci. „Niesamowite nagranie! Mały przystojniak” – komentują internauci.

Nagrali reakcję chłopca na widok mamy w sukni ślubnej

Każda przyszła para młoda chce, aby jej ślub i wesele wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wcześniej zaplanowali. W związku z tym planują każdy, nawet najmniejszy szczegół z dużym wyprzedzeniem. Rezerwują salę, wybierają catering, dobierają zespół muzyczny, suknię ślubną, garnitur, dekoracje czy różnego rodzaju atrakcje. Wie coś o tym panna młoda, której nagranie znalazło się na TikToku @hoperisesnews.

Poniższe nagranie zostało uwiecznione w dniu ślubu kobiety, która była już mamą małego chłopca. Kiedy panna młoda ubrała białą suknię i welon – wyglądała jak milion dolarów – z niecierpliwością czekała, kiedy jej synek zobaczy ją w takim wydaniu. Poprosiła przy tym, aby nagrano jego reakcję. Tak też zrobiono. Wideo zaczyna się w momencie, kiedy druhna powoli prowadzi chłopca z zasłoniętymi oczami do pokoju, w którym przebywa już panna młoda. Gdy są już blisko, druhna odsłania mu oczy, by malec mógł zobaczyć mamę w pełnej okazałości. Jego reakcja wyraża więcej niż tysiąc słów. To po prostu trzeba zobaczyć!

@hoperisesnews Boy mamas, this one is for you! #firstlook #weddingtiktok #boymom #bride ♬ Still Falling For You – From „Bridget Jones’s Baby” – Ellie Goulding

Reakcje internautów

Nagranie momentalnie zalała fala komentarzy rozczulonych internautów. Zdecydowana większość z nich nie kryła zachwytu tym, co właśnie zobaczyli.

Jest taki słodki

Moja córka bała się mnie w sukni ślubnej. Tylko, że ona miała wtedy 13 miesięcy

Też mam synka. Nie mogę doczekać się tej chwili

Niesamowite nagranie! Mały przystojniak. Gratuluję wyjątkowego dnia i dziękuję, że się tym z nami podzieliłaś

– czytamy pod nagraniem.

Jedno jest pewne, dla tak pięknych chwil warto żyć!

Źródła: www.edziecko.pl, www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować