×

Internauci oszaleli na punkcie szkolnego zdjęcia 3-latki. Wszystko przez jej nietypowy strój

Dzieci potrafią zaskakiwać – szczególnie te najmłodsze. Nie znają pewnych schematów, dopóki sami nie wtłoczymy im ich do głowy. Tak było chociażby w przypadku małej Kaylieann Steinbach, która jest uroczym, 3-letnim przedszkolakiem. Mimo, że jej zainteresowania są bardziej typowe dla chłopców w tym wieku, dziewczynka uwielbia wszystkich superbohaterów, co udowodniła podczas wyboru stroju do przedszkolnego zdjęcia. Podczas gdy jej rówieśniczki postawiły na bajkowe ubrania, ona zdecydowana się na coś bardziej „super” i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Upragniony strój dziewczynki

Superman, Batman, Spiderman, Hulk, Thor, Wonder Woman – to tylko niektóre figurki z jej ogromnej kolekcji. Jest też właścicielką kilku kostiumów swoich idoli i to właśnie jeden z nich postanowiła włożyć na siebie tuż przed pozowaniem do przedszkolnego zdjęcia. Początkowo jej tata miał nieco inne zdanie na ten temat i chciał, aby córka ubrała którąś z sukienek. Kiedy jednak zobaczył jej reakcję, nie mógł zabronić dziewczynce włożenia na siebie upragnionej kreacji.

tiphero.com

„Chcę zamienić się w superdziewczynę”

Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje Superman. To dlatego, gdy nadszedł dzień robienia szkolnych fotografii, jej wybór, co do stroju, w jakim się zaprezentuje był oczywisty – stwierdziła, że chce zamienić się w „superdziewczynę”. Tak też się stało. Kaylieann pozowała nawet z ulubioną lalką – figurką Supermana.

Austin Steinbach via PEOPLE

Fotografia, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem

Zgodnie z oczekiwaniami, zdjęcia były bardzo urocze! Dumny tata Kaylieann postanowił nawet opublikować w sieci fotografię córki. Nie spodziewał się jednak takiej reakcji ze strony internautów. Fotografię dziewczynki niemal natychmiast zalała fala pozytywnych i bardzo miłych komentarzy. Dziwicie się? Bo my nie!

Austin, tata Kaylieann powiedział:

Pewnego razu poszliśmy z córką do San Francisco Comic Con. Znalazła tam strój Supergirl i już nie chciała go zdjąć. Od dawna każdego dnia rano pozwalam Kaylieann ubrać się w to, na co ma ochotę. Właśnie tak powstało to sławne zdjęcie

Tata Kaylieann zdradza, że dziewczynka śpi nawet z ukochaną figurką.

Austin Steinbach via PEOPLE

Inne kostiumy

Kaylieann ma także inne kostiumy – m.in. Supergirl, Spidermana i Thora, ale jej ulubieńcem niezmiennie pozostaje Superman.

Austin Steinbach/Facebook

Problemy zdrowotne dziewczynki

Zdjęcie Supergirl bardzo wzruszyło całą społeczność głuchoniemych w ich okolicach. Kiedy Kaylieann skończyła 2,5 roku, straciła słuch w 75%, a w związku z tym jest zmuszona do porozumiewania się głównie za pomocą języka migowego i noszenia aparatów słuchowych (są one widoczne na zdjęciu, w którym dziewczynka była ubrana w strój superbohatera). Od tego momentu Kaylieann współpracuje z logopedą i audiologiem, aby przygotować się do dorosłego, a przede wszystkim samodzielnego życia. Póki co wszystko jest na dobrej drodze.

Austin Steinbach/Facebook

Kaylieann jest dzielną małą dziewczynką. Tak jak jej ukochani superbohaterowie! Z resztą nie ma się co dziwić…

W końcu mowa o Supergirl, dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

Może Cię zainteresować