×

Jedna z uczestniczek Projekt Lady trafiła do psychiatryka. „Poszłam tam na własne życzenie”

Agata Szostek była jedną z najbardziej lubianych przez widzów, uczestniczką pierwszej edycji „Projekt Lady”. Dziewczyna niedawno wyznała, że ma za sobą bardzo trudne momenty. W rozmowie z jednym z portali opowiedziała o pobycie w szpitalu psychiatrycznym i próbie samobójczej.

Roześmiana uczestniczka

Agata trafiła do programu w 2016 roku. Od samego początku dała się poznać jako osoba z ogromnym poczuciem humoru, która potrafi postawić na swoim. Jej życie nie było wolne od problemów, w końcu z jakiegoś powodu trafiła do programu. Jednak w „Projekcie Lady” przykrywała je nieustającym uśmiechem.

W programie przeszła jedną z bardziej udanych metamorfoz i odpadła z niego tuż przed finałem. Widzom wydawało się, że jeśli ktoś ma wyciągnąć wnioski z „Projektu Lady”, to będzie to właśnie Agata. Niestety, niedługo po programie wróciła do stylu życia, którego nie pochwaliłyby mentorki.

Nie pozbierała się po rozstaniu

Wszystko przez burzliwy związek dziewczyny. Po jego zakończeniu Agata zaczęła imprezować. Korzystała ze wszystkich możliwych używek, w czasie zabawy upijała się do nieprzytomności.

Wyznała, że była już na skraju i chciała się zabić. Na własne życzenie trafiła do szpitala psychiatrycznego. Lekarze ostatecznie uratowali jej życie. W rozmowie z jednym z portali stwierdziła:

Byłam w szpitalu psychiatrycznym. Chciałam popełnić samobójstwo. Tak bardzo przeżyłam to rozstanie. Sama chciałam tam pójść. Błagałam moją mamę, aby mnie tam zabrała. Po trzech dniach upijania się do nieprzytomności powiedziałam, że nie wytrzymam. Trzy dni piłam. Nic nie jadłam

Agata spędziła w placówce tydzień. W szpitalu przyjmowała bardzo silne leki. W końcu stwierdziła, że czuje się lepiej i wypisała się na własne żądanie. Zaznacza, że niestety nikt z bliskich nie chciał jej pomóc. Leczenie nie przynosiło rezultatów, a ona nie wiedziała jak sobie ze wszystkim poradzić. Znowu zaczęła powtarzać ten sam schemat zachowań.

Udana metamorfoza

Jak sama mówi, przełom nastąpił pół roku temu. W końcu zobaczyła, że nie może dłużej się tak zachowywać, bo i tak już wiele straciła. Przeszła przemianę psychiczną, którą wsparła zmianą wyglądu. Ostatnio postanowiła zmienić kolor włosów z czarnego na blond. Musimy przyznać, że wygląda jak inna osoba.

Mamy nadzieję, że tym razem Agata, dla własnego dobra, będzie konsekwentna w swojej przemianie.

Może Cię zainteresować