×

21-latka została wyproszona z samolotu. Powodem był jej strój

Emily O’Connor to młoda kobieta, która opublikowała w sieci zdjęcie z lotniska i opisała je w taki sposób, że wywołało ono dyskusję w wielu miejscach na świecie. Co się stało? Została usunięta z samolotu z powodu swojego stroju. Uważa, że niezasłużenie.

To były jej wymarzone wakacje

Emily O’Connor wybierała się na zasłużone wakacje na Teneryfę. Marzyła o tym od dawna. Wraz piątką znajomych przeszła właśnie lotniskową kontrolę i wsiadła do samolotu. Wydawało się, że nic ich już nie powstrzyma przed wyśnionymi chwilami, a jednak…

Już kilka minut po przekroczeniu progu samolotu 21-latka usłyszała, że jej strój jest nieodpowiedni i musi założyć kurtkę, jeśli chce lecieć. Szydełkowy top, który miała na sobie był niezgodny z przepisami linii lotniczej wybranej przez nią.

Jesteście ciekawi, jak wyglądał?

Nie miała zamiaru się ubierać

Emily uznała, że nie jest naga, więc nie będzie podporządkowywać się słowom obsługi. W końcu było jej gorąco, a wysiąść z samolotu miała w jeszcze gorętszym miejscu. Nie ubrała kurtki. Dlatego nakazano jej opuścić pokład samolotu. Tak też się stało.

Jednak po nagłośnieniu tej sprawy Emily została oficjalnie przeproszona przez linie lotnicze. Po wszystkim na jaw wyszło też, że na pokładzie tego samego samolotu znajdował się mężczyzna ubrany w koszulkę bez rękawów i szorty, a jego strój nikomu nie przeszkadzał…

A Wy myślicie, że kto miał rację? ?

Może Cię zainteresować