×

Gdy 19-latek uświadomił sobie, że waży ponad 150 kg, zdecydował się na diametralną zmianę

Gdy Sam Rouen doszedł do wagi 150 kilogramów, był szczerze załamany. Zgłosił się do popularnego programu w wieku 19 lat, aby profesjonaliści pomogli mu stać się osobą, którą jest w środku.

Wszystko zaczęło się w 2008 roku. Nie było łatwo, ale wiedział, jaki ma cel i co chce w życiu osiągnąć. Spiął się w sobie i na przestrzeni lat udało mu się pozbyć prawie 70 kilogramów.

Dziś ma 28 lat i jest strażakiem, który zachwyca wysportowaną sylwetką.

Mimo że osiągnął wymarzony cel, nie zrezygnował ze zdrowej ścieżki życia. Cały czas trenuje i codziennie walczy o lepsze jutro.

Bardzo ważne w tym wszystkim jest to, aby się nie poddawać. Mam obok siebie ludzi, którzy dodają mi otuchy i to jest bardzo ważne. Oczywiście, że miałem wzloty i upadki, ale jestem tylko człowiekiem i to normalne.

Udało mu się także znaleźć miłość swojego życia, a wszystko dzięki temu, że ośmielił się zawalczyć o marzenia.

Założył także stronę, na której dzieli się przeżyciam z innymi i motywuje do działania, bo to niezmiernie ważne, aby się wspierać. Wziął także udział w sesji zdjęciowej z ‚gorącymi strażakami’.

Jednak nie zapomina, z którego miejsca zaczął.

Nadal się wstydzę czasem swojego ciała, mimo że wyglądam już inaczej. Nie lubię zdejmować koszulki, nawet na plaży. Nie zapomnę nigdy tego, jak wyglądałem i jaką drogę przeszedłem.

Jego podróż jest inspiracją i pokazuje nam wszystkim, co można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu.

Polecane

Może Cię zainteresować