×

Strażacy uratowali kobietę w ciąży! Była zakleszczona w samochodzie

Strażacy uratowali kobietę w ciąży. Była zakleszczona w samochodzie po wypadku, do którego doszło w Bydgoszczy. Inni uczestnicy zdarzenia wydostali się z pojazdu o własnych siłach. Ciężarną uwolniono dopiero za pomocą sprzętu hydraulicznego.

Strażacy uratowali ciężarną

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w nocy z 24 na 25 lutego na ulicy Focha w Bydgoszczy. Strażacy odebrali zgłoszenie około północy.

Jak wspomina dyżurny strażak z Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy w rozmowie z „Super Expressem”, sytuacja wyglądała groźnie. Jedna z pasażerek została zakleszczona w zgniecionym aucie. Żeby ją wydostać, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu.

Na ulicy Focha zderzyły się dwa auta osobowe. Jednym z samochodów podróżowała kobieta w ciąży. Aby wydostać ją z samochodu musieliśmy użyć sprzętu hydraulicznego.

Obyło się bez ofiar

W drugim samochodzie jechały dwie osoby. Obie wydostały się z auta o własnych siłach, jednak na wszelki wypadek obecni na miejscu ratownicy medyczni podjęli decyzję o przewiezieniu ich do szpitala.

Jak udało się ustalić, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, podobnie jak kobiecie w ciąży i jej nienarodzonemu dziecku.

Na miejscu pracowała policja i straż pożarna. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia

strażacy uratowali ciężarną
Facebook
strażacy uratowali ciężarną
Facebook
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.se.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij