×

Przyszła do fryzjera niemal łysa po obu stronach głowy. Wyszła zupełnie odmieniona

Dla wielu dziewczyn włosy to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Każda z nas lubi pochwalić się nową fryzurą. Niestety, czasem w wyniku różnych chorób dermatologicznych, kobiety nie mogą liczyć na gęste i lśniące włosy. Zwłaszcza w przypadku łysienia plackowatego, które może prowadzić nawet do zaniku owłosienia na całej głowie.

Łysienie plackowate dotyka również kobiet

Właśnie na taką przypadłość cierpi bohaterka artykułu. Przez chorobę jej włosy mocno się przerzedziły, a w niektórych miejscach całkowicie wypadły. Kobieta chciała zrobić coś, co pozwoliłoby ukryć łysienie. W ten sposób trafiła do Shafaq Novruz, która pozwoliła jej chociaż na chwilę zapomnieć o chorobie.

Shafaquw Novoruz to słynna stylistka, fryzjera i makijażystka z Azerbejdżanu. Często zajmuje się przypadkami „beznadziejnymi”, dzięki czemu zgromadziła na Instagramie imponującą liczbę 1,5 miliona fanów. Kobiety, które przychodzą do jej salonu, zmieniają się nie do poznania.

Konieczna jest specjalistyczna terapia

Oczywiście nie ma się co oszukiwać. W przypadku łysienia plackowatego, fryzjer nie pomoże odbudować naturalnego owłosienia. Tutaj pomóc może jedynie specjalistyczna terapia pod okiem trychologa. Jednak najlepsi styliści fryzur mają swoje sposoby, żeby ukryć niedoskonałości spowodowane przez chorobę.

W tym wypadku zmiana była naprawdę spektakularna. Klientka Novoruz straciła prawie całe owłosienie po bokach głowy, a salon opuściła z imponującą fryzurą. Fani fryzjerki byli pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności. Ale nie musicie wierzyć nam na słowo. Poniżej możecie obejrzeć filmik z metamorfozy. Efekt końcowy jest niesamowity!

Podoba wam się nowa fryzura klientki stylistki?

Może Cię zainteresować

zamknij