×

Staruszka pomyliła numer telefonu. To był niespodziewany początek pięknej historii!

Emerytowana Bernice chciała zamówić dla siebie nowy chodzik. Dzwoniąc po raz kolejny do firmy dostarczającej sprzęt medyczny pomyliła numer i dodzwoniła się do Prokuratury Okręgowej. Nikt nie odebrał telefonu, a kobieta nagrała się na automatyczną sekretarkę. Wiadomość tak rozczuliła pracowników, że postanowili poznać Bernice osobiście.

Szczęśliwa pomyłka

84-letnia kobieta z Nowego Meksyku bardzo potrzebowała nowego chodzika, aby móc się samodzielnie poruszać. Wielokrotnie  wybierając numer sklepu medycznego, w końcu go pomyliła i dodzwoniła się do prokuratury.

Nagranie kobiety było tak przejmujące że osoby, które go odsłuchały postanowiły nie tylko poznać Bernice osobiście ale także sprawić jej niespodziewany prezent.

Piękny prezent

Kiedy ośmioro pracowników prokuratury przyszło w odwiedziny do 84-latki, nie widziała co się dzieje. Jak relacjonuje jestem z pomysłodawców:

Zadzwoniłem do niej i powiedziałem:„ Bernice, mamy dla ciebie chodzik”.

 

Powiedziała:„ Niesamowite ”. Myślę, że nadal uważała, że jesteśmy ze sklepu z chodzikami”

Bernice bardzo zależało na nowym chodziku ponieważ niedługo miała być na ślubie swojego wnuka. Chciała oddać pieniądze za chodzik ale oczywiście nikt nie chciał niczego w zamian. Jak sama stwierdziła, to był piękny gest bezinteresownych osób:

Sprawili, że poczułam się tak dobrze. Minęło dużo czasu, odkąd czułem się tak dobrze.

Mamy nadzieję, że spodobał wam się ten pozytywny news . Czy kiedyś spotkało was coś podobnego?

Źródła: www.o2.pl, nypost.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować