×

80-letnia emerytka poślubi 35-latka. Matka chłopaka już udzieliła im błogosławieństwa

Podobno miłość nie zna granic, również tych wiekowych. Tak jest właśnie w przypadku tej pary, która poznała się na portalu Facebook. Ona ma 80 lat, a on 35. Niestety to nie jedyne, co ich dzieli.

80-letnia emerytka poślubi 35-latka

80-letnia kobieta poznała młodzieńca, dzięki mediom społecznościowym. Po wielu przeprowadzonych z nim rozmowach emerytka zakochała się. Twierdzi, że jest zdecydowana wyjść za niego za mąż, pomimo 45-letniej różnicy wieku.

Iris Jones po raz pierwszy nawiązała rozmowę z 35-letnim Mohamedem Ahmedem Irbrihamem na grupie na Facebooku poświęconej ateizmowi. Po dwóch tygodniach Egipcjanin wyznał jej swoją miłość. W listopadzie ubiegłego roku Iris postanowiła polecieć do Kairu, aby spotkać się z nim osobiście.

80-letnia emerytka poślubiła 35-latka
Facebook

Byliby już po ślubie…

Mimo, że dopiero się poznali, postanowili wziąć ślub w Kairze. Niestety, ambasada brytyjska powiedziała Iris, że będzie potrzebowała dokumentów rozwodowych oraz zaświadczenia o braku przeszkód potwierdzających, że może ponownie wziąć ślub.

80-letnia emerytka poślubiła 35-latka
Facebook

Przed powrotem do Anglii Iris spotkała 70-letnią matkę Mohameda, która udzieliła im błogosławieństwa. Iris rozwiodła się ze swoim byłym mężem ponad 40 lat temu. Teraz oszczędza, aby wrócić do Egiptu i poślubić Mohameda, który pochodzi z Gizy.

80-latka wyznała, że pierwszy raz kochali się już kilka godzin po pierwszym spotkaniu. Ten moment zapamięta na długo.

To było niesamowite. Znowu poczułam się jak dziewica. Nie było to łatwe, ale było bardzo kochające i romantyczne. Mój były mąż powiedział, że byłam lodowata, kiedy rozwiedliśmy się 40 lat temu, ale teraz wiem, że na pewno nie.

Synowie Iris boją się o mamę

Jej synowie, Steve (54 l.) i Darren (53 l.) wyrazili zaniepokojenie związkiem w jaki weszła ich mama. Iris twierdzi, że Mohamed nie szuka pieniędzy ani brytyjskiego paszportu – a ich wzajemna miłość jest prawdziwa.

Jak mówi Iris:

Spędziłam lata uszczęśliwiając innych, teraz chcę tylko poślubić mężczyznę, którego kocham, zanim umrę. Zawsze byłam trochę buntownikiem, a on jest dla mnie idealny

Co sądzicie o związku z taką różnicą wieku? Czy miłość naprawdę nie zna granic?

Źródła: www.fakt.pl, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować