×

Daniel Olbrychski stracił kilka zębów. Fani aktora byli przerażeni jego wyglądem

Znany aktor Daniel Olbrychski miał wypadek drogowy. Wielu fanów obawia się o jego stan zdrowia i martwi czy wszystko jest w porządku. Jaki jest Stan Daniela Olbrychskiego po wypadku?

Stan Daniela Olbrychskiego po wypadku
Instagram

Stan Daniela Olbrychskiego po wypadku

Kilka dni temu Super Express dotarł do sensacyjnych informacji. Według doniesień nieoficjalnych, aktor był dość mocno poobijany po wypadku i według tajnego źródła stracił zęby. Bliski „przyjaciel” aktora miał donieść o „zębowej” stracie aktora:

Daniel stracił w wypadku 5 przednich zębów, na dole i na górze, ale na szczęście ma już uzupełnione braki

Daniel Olbrychski miał wypadek
Instagram

Według niego błyskawicznie uzupełniono ubytki w prywatnej klinice. Na temat zdrowia aktora wypowiedziała się jego żona Krystyna Demska-Olbrychska dla serwisu Onet:

Daniel uśmiecha się, ma wszystkie zęby. Miał wielkie szczęście. Nic nie złamał. Miał coś wyłamanego, ale w klinice natychmiast wszystko mu odbudowano. Nie była to taka strata, żeby miał zabieg chirurgiczny, bo nie miał nawet znieczulenia

Była także zaskoczona informacjami jakie pojawiają się w sieci. Licznie teorie odnośnie stanu zdrowia nie pokrywają się z rzeczywistością i zapewnia, że z Danielem wszystko w porządku. Miał ogromne szczęście i nie trzeba się martwić w tej kwestii. Fani nie muszą się obawiać o jego stan zdrowia.

Daniel Olbrychski miał wypadek
Instagram

Daniel Olbrychski miał wypadek

Wypadek miał miejsce 22 listopada. Aktor uderzył skuterem w samochód osobowy i podobno jechał środkiem drogi, bez świateł. Pomimo tego, że był cały poobijany i miał wielki opatrunek na nosie, pojawił się tego samego dnia na premierze filmu rosyjskiego „Van Gogi”.

Daniel Olbrychski po wypadku w kinie

Na zdjęciach widać było, że aktor posiada liczne rany na twarzy oraz opatrunki, ale na szczęście nic poważnego się nie stało.

Aktor obecnie czuje się dobrze i nabiera sił. Fani nie mają się czego obawiać i można się spodziewać, że Olbrychski wróci niedługo do aktorstwa

Może Cię zainteresować

zamknij