×

Znany polski aktor został przewieziony do szpitala. Zderzył się z samochodem osobowym

Polski aktor miał wypadek na skuterze niedaleko stadniny w Żółwinie. Na polnej drodze zderzył się z samochodem osobowym. Był zakrwawiony i potłuczony, więc przewieziono go do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek w Żółwinie

Do wypadku doszło 22 listopada około godz. 16:30 na ul. Słonecznej w Żółwinie (powiat pruszkowski). To tam, na polnej drodze doszło do zderzenia się samochodu osobowego marki Opel Zafira ze skuterem, którym jechał 74-letni aktor.

Daniel Olbrychski, bo o nim mowa, nie stracił przytomności, ale krwawił i był potłuczony. Pomocy udzielili mu ratownicy z zespołu medycznego w Otrębusach, a następnie przewieźli go do szpitala na dalsze badania.

Daniel Olbrychski miał wypadek

Krystyna Demska-Olbrychska, żona aktora poinformowała polsatnews.pl:

Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę

Nieoficjalnie mówi się, że kierujący motorowerem jechał środkiem drogi bez włączonych świateł. Policja nie potwierdza tych informacji. Wiadomo jednak, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Aktor stracił prawo jazdy

W 2015 r. podczas rutynowej kontroli w Podkowie Leśnej okazało się, że Daniel Olbrychski miał 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sąd orzekł wtedy wobec aktora 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz 10 tysięcy złotych grzywny.

Aktor czuje się już dobrze. Pojawił się nawet na premierze filmu „Van Gogi”, tyle że z… wielkim opatrunkiem na nosie

Źródła: www.polsatnews.pl, niezalezna.pl, nczas.com
Fotografie: Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować