×

Pojechali do McDonald’s po śniadanie. Gdy otworzyli torbę z posiłkiem, zaczęli krzyczeć

Czasami w naszym życiu zdarzają się rzeczy, które są bardzo kuszące i testują naszą uczciwość. Stacey i Greg wiedzą coś na ten temat. W dodatku swój życiowy test zdali z wyróżnieniem. Zacznijmy jednak od początku…

McDrive

Stacey i Greg mieszkają w Hermitage w stanie Tennessee. Tego dnia wyruszyli jak zwykle do pracy. W pewnej chwili zdecydowali się, że odwiedzą McDonald’s i wezmą na wynos śniadanie. Jak pomyśleli, tak też zrobili. Zamówili to, na co mieli ochotę i po chwili odebrali gotowy posiłek. Mogłoby się wydawać, że w tej sytuacji nie ma niczego dziwnego, prawda? Otóż jest… Zawartość torby.

McDonald's

Niespodziankaaa!

Greg zabrał torbę, przekazał ją Stacey i odjechali. Gdy kobieta zajrzała do środka, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Nie miała pojęcia jak się zachować, więc zaczęła po prostu krzyczeć… W czasie wywiadu ze stacją telewizyjną Channel 5 Stacy opowiedziała, co znalazła w środku.

To była bardzo duża suma pieniędzy. Mogłam ją zabrać… po prostu odjechać i zrobić ogroooomne zakupy – dodała żartując

Oczywiście Stacey i Greg są uczciwymi ludźmi i nie zabrali z torby ani jednego banknotu. Zawrócili i odwieźli wszystko do McDonald’s.

Nic nie wiadomo

Do końca nie wiadomo, w jaki sposób gotówka znalazła się w torbie, ani z czyjej winy mogło do tego dojść. Małżeństwo ma jednak nadzieję, że nikt nie zostanie za tę pomyłkę zwolniony.

Brawa dla Stacey i Greg’a, z pewnością nie każdy zachowałby się tak uczciwie na ich miejscu…

Może Cię zainteresować