×

Chciała upiec ciasto. Nie wiedziała, że mąż ukrył w piekarniku wartościowy pakunek

Kobieta z północnej części Włoch ma powód do płaczu. Kiedy włączyła piec, aby upiec ciasto, nie zdawała sobie sprawy, że w środku był bardzooo wartościowy pakunek! Miał go ukryć tam wcześniej jej mąż na wypadek policyjnej rewizji. No cóż… Przezorny zawsze ubezpieczony. Niestety, dla tej pary nie zawsze.

Sprawa wyszła na jaw dopiero przed sądem

Przedsiębiorca stanął przed sądem pod zarzutem „wyprania” za granicą 40 milionów euro. Podczas rozprawy przedstawiono zapis rozmowy telefonicznej jego żony z siostrą. To właśnie jej miała przyznać się, że chciała upiec ciasto i niechcący spaliła 40 tysięcy euro. Kompletnie nie wiedziała o pieniądzach ukrytych w piekarniku. Rozmowa została zarejestrowana na wniosek śledczych, którzy zażądali podsłuchu telefonicznego. Takim oto sposobem nieco zabawna sytuacja wyszła na jaw.

Flickr

Miał schowaną większą ilość pieniędzy?

Gwardia Finansowa prowadząca postępowanie w sprawie biznesmena jest niemal pewna, że przedsiębiorca skrywał w domu większą ilość pieniędzy przed interwencją policji. Incydent ze spalonymi 40 tys. dolarów ma być tego najlepszym dowodem.

Przedsiębiorca na pewno następnym razem kilkukrotnie się zastanowi, zanim schowa kolejną sumę pieniędzy w jakimś innym, nietypowym miejscu

__________________________

*zdjęcie ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować