×

Policjanci przeszukiwali dom: „Zobaczyłem kawałek nadpalonej nóżki, dalej leżała część rączki”

Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską. Agata F. została oskarżona o to, że spaliła w piecu noworodka zaraz po porodzie. Po wszystkim, jak gdyby nigdy nic poszła bawić się na weselu. Teraz przed sądem wylewa może łez.

Zbrodnię odkryli rodzice

Historia Agaty F. jest wstrząsająca. W trakcie procesu wyszły na jaw makabryczne szczegóły zbrodni, którą odkryli rodzice 22-latki.

Zaniepokojeni rodzice Agaty F. zauważyli, że dziewczynę coś trapi. Próbowali kilka razy podpytać, czy nie jest w ciąży, ale za każdym razem odpowiadała, że nie. Jednak coraz bardziej izolowała się od rodziny i znajomych. Przestała wychodzić ze swojego pokoju i jeździć na uczelnie.

22-latka wyszła z pokoju, dopiero kiedy szła na wesele znajomych. Rodzice zauważyli, że ich córka jest dużo szczuplejsza. Byli bardzo zaniepokojeni, więc przeszukali jej pokój. Ich najgorsze podejrzenia sprawdziły się, gdy otworzyli piecyk. Odkryli, że córka spaliła noworodka.

Agata F. oskarżona o spalenie noworodka
Facebook

Spaliła noworodka i wyszła na wesele

Po dokonaniu makabrycznego odkrycia, rodzice natychmiast zadzwonili na policję. Funkcjonariusze do tej pory są wstrząśnięci tym, co zobaczyli na miejscu zbrodni. W trakcie zeznań przed sądem opowiadali o tym, co zastali w domu

Wezwali nas rodzice oskarżonej, mówiąc, że mają w domu spalone zwłoki. Kiedy zdjęliśmy fajerki z piecyka, zobaczyłem kawałek nadpalonej nóżki, trochę dalej była część rączki, puszka po piwie i niedopalone śmieci

Kiedy policja przeszukiwała pokój, Agata F. nadal była na weselu ze swoim chłopakiem. Właśnie tam funkcjonariusze zatrzymali parę. Okazało się, że partner 22-latki nie ma nic wspólnego ze zbrodnią – został zwolniony.

Na razie Agata F. przebywa w areszcie. W trakcie procesu nie przyznała się do winy. Wylewając morze łez w czasie zeznań, twierdziła, że spaliła noworodka, ponieważ urodził się martwy.

Proces dobiega końca, więc 22-latka wkrótce usłyszy wyrok. Grozi jej dożywocie.

______________________________________
*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij