×

Pojawił się nowy teledysk Sławomira! Razem z żoną wystąpili w skąpych strojach

Fani bardzo długo czekali na nowy teledysk artysty rock polo . Sławomir nie zawiódł i opublikował piosenkę inspirowaną polską aktorką. Wszyscy zadają sobie pytanie, co łączy go z Małgosią Sochą?

Sławomir i Małgosia?

Sławomir Zapała znany w Polsce jako Sławomir wybrał się do USA, żeby tam nakręcić teledysk do piosenki „Małgorzata Socha”. Co ciekawe w piosence nie znajdziemy samej Gosi. Teledysk pokazuje wyprawę Sławomira do Stanów Zjednoczonych wraz z żoną Magdą Kajrowicz-Zapałą. Cała piosenka opowiada o zakochanym w aktorce Andrzeju:

Ty nawet nie wiesz, jak cię Andrzej kocha. Socha, Małgosia Socha. Bilet kupiony masz już w Locie Gocha.

Jak mówi sam Sławomir teledysk powstał na specjalne życzenie jego fanów z Podkarpacia. Opowiada o Andrzeju, który zazdrości Sławomirowi znajomości z aktorką:

Dobrze Sławomir, żeś ty, chłopie, znowu tu
Widziałem klip twój, mi normalnie brakło tchu

Chcę mieć Małgosię tu, jaki to byłby koszt?
Ogarnąć taki klip ty radę dałeś…
Ej, kuźwa, ty naprawdę z nią się całowałeś?

Relaks w USA

Sławomir już wcześniej współpracował z Małgorzatą Sochą przy teledysku „Aneta”. Czyżby właśnie wtedy zauroczył się aktorką?

Sławomir z żoną pokazali w tym teledysku sporo ciała!

Żona artysty wystąpiła w stroju kąpielowym, który jest bardzo mocno wycięty. Sam Sławomir zaprezentował na sobie sporą kolekcję kąpielówek. Bez „spiny” pokazali się na wideo, nie zakrywając defektów swojego ciała.

Brawo!

 

Źródła: www.plotek.pl, muzyka.interia.pl
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), Youtube

Może Cię zainteresować