×

Basia Kurdej-Szatan nago w objęciach męża! Wywołali spore poruszenie

Basia Kurdej-Szatan nago w najnowszym teledysku, w którym wystąpiła z mężem. Jest odważnie, ale i rodzinnie, bo w tworzenie piosenki i klipu zaangażowała się cała rodzina. Jakie są efekty? Oceńcie sami.

Siostry Kurdej na muzycznej scenie

Katarzyna Kurdej to siostra Barbary Kurdej-Szatan. Obie panie próbują swoich sił w artystycznym świecie. I – jak widać – wspierają się w swoich działaniach.

Basia Kurdej-Szatan co prawda kojarzona jest głównie dzięki swoim aktorskim dokonaniom, ale 34-latka od dawna romansuje też z muzyką i nieźle radzi sobie jako wokalistka. Mogli się o tym przekonać widzowie programu „X Factor”,  w którym Basia wystąpiła z zespołem „Soul City”. Oprócz tego aktorka wystąpiła w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, często brała też udział w koncertach, organizowanych przez TVP (zanim popadła w niełaskę).

Wielbiciele Barbary Kurdej-Szatan powinni się zainteresować działalnością zespołu MaKuSza. Oprócz aktorki, występuje w nim także jej mąż Rafał Szatan, a także siostra Katarzyna Kurdej z mężem Piotrem.

Basia Kurdej-Szatan nago

Najnowszym „dzieckiem” zespołu jest piosenka „Eithel”, którą napisano w języku elfickim (znanym z „Władcy Pierścieni” Tolkiena). Tekst napisała siostra Barbary Kurdej-Szatan, muzyką zajął się szwagier gwiazdy. Aktorka wystąpiła w teledysku i zaśpiewała w chórkach. Towarzyszył jej mąż – Rafał Szatan.

Zapraszamy Was do muzycznego przeżycia w zgodzie z naturą, z miłości do matki ziemi, niezwykłej natury, której jesteśmy nieodłączną częścią. „Eithel” to nowy utwór MaMuSzy, tekst w języku elfickim (stworzonym przez Tolkiena) napisała moja wspaniała siostra Kasia, a muzykę napisał jej mąż Piotr Mania. Z Rafałem i naszymi dziećmi śpiewamy chóry i wspólnie nagraliśmy teledysk (…) Ciekawa jestem Waszych wrażeń, dajcie znać

– napisała Kurdej-Szatan na Instagramie.

W klipie aktorka wystąpiła nago, tuląc się do swojego męża. Zadbano o wyjątkowy, baśniowy klimat teledysku. Klip wywołał spore poruszenie i zebrał już pochlebne recenzje od internautów.

Fotografie: Źródło: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować